Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KISHUUSDT
0
0
0
KISHU
KISHUIRT
0
0
0
KISHU

مختصر از ارز کیشو اینو (KISHU)

  • - ارز دیجیتال کیشو اینو با نام شناخته شده ی Kishu Inu و نماد اختصاری KISHU در رتبه 9999# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KISHU با قیمت 0.0000000004 تتر و معادل تومانی 0.00002587 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کیشو اینو 0 میباشد.

کیشو اینو چیست؟

قیمت لحظه ای کیشو اینو: 0.0000000004 دلار

درباره Kishu inu

 

کیشو اینو (KISHU) یک ارز دیجیتال میم مبتنی بر سگ است که نژاد سگ «کیشو» را به عنوان طلسم برای برند خود انتخاب کرده است. سازندگان KISHU پنهان نمی کنند.

که از Dogecoin (DOGE) الهام گرفته اند، که در سال 2013 راه اندازی شد و از آن زمان به موفقیت و محبوبیت جهانی دست یافته است.
 
ماموریت کیشو اینو بردن سکه های میم به سطح دیگری است. هدف این تیم تبدیل پروژه به چیزی فراتر از یک میم یا یک شوخی و مهمتر از همه، تقویت توکن KISHU با ویژگی های یک ارز قدیمی واقعی است. تفاوت اصلی رقابتی با سکه های قابل مقایسه این است که کیشو اینو کاملاً متعلق به جامعه است: توسعه دهندگان توکن هایی را برای تیم رزرو نمی کنند، بلکه به کمک های مالی متکی هستند.
 
کیشو اینو یک شبکه تراکنشی غیرمتمرکز با تمرکز جامعه است، به این معنی که تمام تصمیمات توسط جامعه گرفته می شود. این پروژه قصد دارد مفاهیم نسل بعدی خاصی مانند توکن‌های غیرقابل تعویض، امور مالی غیرمتمرکز و جوایز مشارکت را وارد جریان اصلی کند.
 
این توکن با مضمون سگ در 17 آوریل 2021 راه اندازی شد. حامیان دارایی دیجیتال و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال قبلاً کیشو را به عنوان برادر بزرگتر دوج معرفی کرده اند. علاقه به این ارز نیز با یک سری بیلبوردهای تبلیغاتی سکه در میدان تایمز نیویورک تقویت شد.
 
اکوسیستم کیشو اینو از پنج عنصر اصلی تشکیل شده است: توکن کیشو، تعویض کیشو، جعبه کیشو، چاپ پنجه کیشو و سوآگ کیشو.
 
Kishu Crate بازار NFT جامعه Kishu Inu است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های KISHU را در ازای جوایز انحصاری و آیتم‌های دیجیتال منحصر به فرد به اشتراک بگذارند. کلکسیونی ها خود بخشی از جامعه کیشو اینو هستند و در خارج از استخر سهام اهدا می شوند. هنرمندان می‌توانند در مسابقات منظم روی پلتفرم شرکت کنند، جایی که جامعه رای می‌دهد و آثار هنری را برای جعبه کیشو انتخاب می‌کند.