Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KLAYUSDT
0
0
0
KLAY
KLAYIRT
0
0
0
KLAY

مختصر از ارز کلایتن (KLAY)

  • - ارز دیجیتال کلایتن با نام شناخته شده ی Klaytn و نماد اختصاری KLAY در رتبه 112# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KLAY با قیمت 0.1581716000 تتر و معادل تومانی 9,736 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کلایتن 3,697,067,847 میباشد.

کلایتن چیست؟

قیمت لحظه ای کلایتن: 0.1581716 دلار

کلایتن (Klaytn) یک پلت فرم در سطح سازمانی و خدمات محور می باشد. که این بهترین ویژگی های هر دو بلاک چین عمومی (داده ها و کنترل غیرمتمرکز، حاکمیت توزیع شده) و بلاک چین های خصوصی (تأخیر کم، مقیاس پذیری بالا) را از طریق یک طراحی "هیبرید" کارآمد ترکیب می کند . کلایتن (Klaytn) به دلیل اینکه باچندین برند بسیار معتبر در سراسر جهان، که با همکاری یکدیگر برای ایجاد یک پلت فرم تجاری قابل اعتماد در بالای یک سیستم قوی اعتماد غیرمتمرکز مشارکت می کند ، تضمین شده است.

کلایتن (Klaytn) امروزه به کسب و کارها و کارآفرینان این امکان را می دهد تا با استفاده از فناوری بلاک چین ارزش کسب کنند . کلایتن (Klaytn) آینده ای است که توسط GroundX طراحی شده است.

برنامه های کاربردی بلاک چین (BApps) شهروندان درجه یک در دنیای کلایتن (Klaytn) هستند . ما در تلاش هستیم تا بالاترین عملکرد و مولدترین محیط را که طیف وسیعی از مخاطبان مهندسی، از استارت‌آپ‌های خرد گرفته تا بخش‌های سازمانی را پوشش می‌دهد ارائه دهیم . با ترکیبی از ویژگی‌های کلایتن (Klaytn) ، از جمله پاسخ‌دهی شبکه با تأخیر کم ، توان عملیاتی قابل اعتماد و در عین حال قدرتمند تراکنش ، مقیاس‌پذیری انعطاف‌پذیر از طریق زنجیره خدمات و پرداخت یارانه هزینه تراکنش برای کاربران نهایی ، طراحان BApp قادر خواهند بود تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود ارائه دهند. علاوه بر این ، قابلیت همکاری یکپارچه شبکه کلایتن (Klaytn) با دارایی‌های سازمانی قدیمی (از طریق Enterprise Proxy) راه‌اندازی سریعی را برای تیم‌هایی که قصد دارند به تازگی ویژگی‌های بلاک چین را در پیشنهادات خود ادغام کنند ، ارائه می دهد .