Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KLVUSDT
0
0
0
KLV
KLVIRT
0
0
0
KLV

مختصر از ارز کلور (KLV)

  • - ارز دیجیتال کلور با نام شناخته شده ی Klever و نماد اختصاری KLV در رتبه 763# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KLV با قیمت 0.0029968500 تتر و معادل تومانی 208 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کلور 8,880,780,407 میباشد.

کلور چیست؟

قیمت لحظه ای کلور: 0.002996850 دلار

کلور . آی او (Klever.io) یک اکوسیستم کیف پول رمزنگاری می باشد که با Klever App، Klever OS، Klever Swap و سایر محصولات و خدمات نوظهور به بیش از 2 میلیون کاربر از بیش از 200 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. Klever App یک کیف پول رمزنگاری ساده، قدرتمند، هوشمند و ایمن برای بیت کوین (BTC)، TRON (TRX)، اتریوم (ETH)، بایننس (BNB)، لایت کوین (LTC) و سایر دارایی های برتر ارزهای دیجیتال می باشد.

کلور (Klever) یک شبکه کیف پول غیرمتمرکز p2p و شخصی است که کلیدهای خصوصی را در دست کاربران خود قرار می دهد. این بدان معناست که کاربران کنترل کامل بر روی کلیدهای خصوصی خود را دارند و تیم کلور (Klever) نمی تواند در هر زمان و به هیچ وجه به وجوه کاربران دسترسی داشته باشد یا کلیدهای خصوصی آنها را مشاهده نماید.

کلور (Klever) برای افرادی ساخته شده است که قصد کنترل پول و رمزارز خود را دارند و این برنامه برای پرداخت های موبایلی و اقتصاد غیرمتمرکز بهینه شده است که در آن کاربر کلیدهای آینده مالی خود را بدون سانسور و با حفظ حریم خصوصی و ناشناس کامل نگه می دارد. .

کلور (Klever) مالکیت واقعی و مطمئن ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. امنیت برنامه کلور (Klever) با ساخته شدن در بالای سیستم عامل کلور (Klever) (سیستم عامل) تضمین می شود که از مکانیسم های امنیتی پیشرفته ای استفاده می کند که به طور کامل از کلیدهای خصوصی و سرمایه کاربران محافظت می نماید.