Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KSMIRT
0
0
0
KSM
KSMUSDT
0
0
0
KSM

مختصر از ارز کوساما (KSM)

  • - ارز دیجیتال کوساما با نام شناخته شده ی Kusama و نماد اختصاری KSM در رتبه 229# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KSM با قیمت 40.1104632700 تتر و معادل تومانی 2,696,818 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کوساما 8,470,098 میباشد.

کوساما چیست؟

قیمت لحظه ای کوساما: 40.1104 دلار

کوساما (Kusama) ، یک پلتفرم آزمایشی بلاک چین است که برای ارائه یک چارچوب بسیار قابل تعامل و مقیاس پذیر برای توسعه دهندگان طراحی شده است.

کوساما (Kusama) ، بر روی Substrate ساخته شده است - یک کیت ساخت بلاک چین که توسط Parity Technologies توسعه یافته است. کوساما تقریباً همان پایگاه کد Polkadot را دارد - یکی از موفق‌ترین بلاک چین‌های قابل همکاری.

با به کارگیری کوساما (Kusama) ، پروژه‌های پرسرعت به یک شبکه تقسیم‌شده بسیار مقیاس‌پذیر و قابل تعامل، با ویژگی‌هایی که هنوز در Polkadot در دسترس نیستند، دسترسی پیدا می‌کنند. برای این منظور، کوساما (Kusama) خود را به عنوان "شبکه قناری" توصیف می کند.

این پلتفرم برای ارائه یک بستر آزمایشی برای توسعه دهندگانی که به دنبال نوآوری و استقرار بلاک چین خود هستند طراحی شده است و می تواند به عنوان یک شبکه مقدماتی قبل از راه اندازی در Polkadot مورد استفاده قرار گیرد – اگرچه بسیاری از پروژه ها ترجیح می دهند برای محصول نهایی خود از کوساما (Kusama) ، استفاده کنند.

کوساما (Kusama) ، توسط همان تیمی ساخته شد که Polkadot، شرکتی به نام Parity Technologies را ایجاد کرد. بنیان گذار آن دکتر گاوین وود (Dr. Gavin Wood)، دانشمند کامپیوتر و برنامه نویس مشهور جهان است که از بنیان گذاران اتریوم نیز بوده است.

Parity Technologies دارای تیم گسترده ای متشکل از برخی از موفق ترین مهندسان بلاک چین است و بیش از 100 کارمند در کل جهان دارد.

علاوه بر این، کوساما (Kusama) ، کمک‌های مالی خود را از بنیاد Web3 تأمین می کند که برای کمک به «پرورش و نظارت بر فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی در زمینه پروتکل‌های نرم‌افزار وب غیرمتمرکز» راه‌اندازی شد. بنیاد Web3 همچنین به لطف تیم رشد خود از کوساما (Kusama) ، در تحقیق و توسعه جامعه پشتیبانی می کند.

چه چیزی کوساما (Kusama) ، را منحصر به فرد می کند؟

کوساما (Kusama) ، در میان پلتفرم‌های بلاک چین غیرمعمول است زیرا عمدتاً برای توسعه‌دهندگانی ساخته شده است که می‌خواهند پروژه‌های جسورانه و جاه‌طلبانه را با سرعت توسعه سریع راه‌اندازی کنند.

این بر اساس یک طرح چند زنجیره‌ای و ناهمگن ساخته شده است که از یک سیستم اجماع اثبات سهام (NPoS) استفاده می‌کند که در واقع یک مکانیسم اجماع جایگزین برای طرح اثبات کار (POW) است که توسط چندین بلاک‌چین دیگر استفاده می‌شود.