Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KTONIRT
0
0
0
KTON
KTONUSDT
0
0
0
KTON
Darwinia Commitment Token

مختصر از ارز داروینیا کامیتمنت توکن (KTON)

  • - ارز دیجیتال داروینیا کامیتمنت توکن با نام شناخته شده ی Darwinia Commitment Token و نماد اختصاری KTON در رتبه 2045# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KTON با قیمت 4.7039369400 تتر و معادل تومانی 317,533 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز داروینیا کامیتمنت توکن 51,314 میباشد.

داروینیا کامیتمنت توکن چیست؟

قیمت لحظه ای داروینیا کامیتمنت توکن: 4.70393 دلار

شبکه داروینیا (DARWINIA) یک ساختمان شبکه پل زنجیره ای غیرمتمرکز بر روی Substrate می باشد، که "پل دروازه طلایی" از اکولوژی زنجیره متقابل است. ایمن‌ترین راه‌حل پل عمومی را ارائه می‌کند که Polkadot، Ethereum، TRON و دیگر زنجیره‌های ناهمگن را با انتقال دارایی‌های زنجیره‌ای متقاطع و تماس زنجیره‌ای از راه دور به هم متصل می‌کند. همچنین حوزه های اصلی کاربرد آن شامل Defi، بازار معاملاتی NFT زنجیره ای، بازی ها و غیره است.

داروینیا (DARWINIA) در حال ساخت یک پروتکل پل غیرمجاز بدون مجوز می باشد که دارای کارایی، هزینه کم، غیرمتمرکز کردن توکن‌های زنجیره‌ای متقابل و انتقال NFT و همچنین سایر عملیات‌های زنجیره‌ای متقابل است. پل

 داروینیا (DARWINIA) از نظر کیفیت و میزان غیرمتمرکز بودن پل از پل های دیگر متمایز است و می تواند دارایی های زنجیره ای با ارزش بالا را کنترل کند.

رینگ (RING) توکن بومی شبکه داروینیا (DARWINIA) می باشد در حالی که کی تی او ان (KTON) اساساً نشانه مشتق شده از رینگ (RING) می باشد. شرکت‌کنندگان در سهم‌بندی رینگ (RING) می‌توانند رینگ (RING) را برای 3 تا 36 ماه قفل کنند و کی تی او ان (KTON) را به عنوان پاداش دریافت کنند، تا ضرر نقدینگی جبران شود. عرضه اولیه کی تی او ان (KTON) است، و تنها با قفل کردن رینگ (RING) می‌توان آن را به دست آورد. کانال توزیع دیگری وجود ندارد. کی تی او ان (KTON) هیچ تأثیری بر عملکرد Native Token RING ندارد. کاربران می توانند مقدار مشخصی رینگ (RING) را برای مدت زمان از پیش تعریف شده در ازای کی تی او ان (KTON) قفل کنند. اساساً 10000 RING را به مدت 12 ماه متصل کنید تا  KTON.1-36 صحیح متغیر در(30 روز) به عنوان دوره قفل مجاز به دست آورید.