Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LAZIOIRT
0
0
0
LAZIO
LAZIOUSDT
0
0
0
LAZIO
Lazio Fan Token

مختصر از ارز توکن هوارادی لاتزیو (LAZIO)

  • - ارز دیجیتال توکن هوارادی لاتزیو با نام شناخته شده ی Lazio Fan Token و نماد اختصاری LAZIO در رتبه 791# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LAZIO با قیمت 3.5572329600 تتر و معادل تومانی 240,421 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز توکن هوارادی لاتزیو 8,600,000 میباشد.

توکن هوارادی لاتزیو چیست؟

قیمت لحظه ای توکن هوارادی لاتزیو: 3.55723 دلار

توکن فن لاتزیو (LAZIO) یک توکن کاربردی BEP-20 می باشد که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران برای همه طرفداران اس اس لاتزیو (SS Lazio) طراحی گردیده است. این توکن به طرفداران اس اس لاتزیو (SS Lazio) اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون‌های دیجیتالی را شکار کنند، NFT بخرند و از ویژگی‌های گیمیفیکیشن که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی مرتبط است لذت ببرند. هدف توکن‌های هواداران لاتزیو (LAZIO) تغییر شکل رابطه بین اس اس لاتزیو (SS Lazio) و هواداران باشگاه می باشد. با ارائه راه حل مدیریت و تعامل یک مرحله ای مبتنی بر رمزارز می باشد .

لاتزیو (LAZIO) توکن رسمی Binance Fan برای اس اس لاتزیو (SS Lazio) می باشد و در عملکردهای زیر استفاده می گردد:

تعامل: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) حق دارند در جلسات رای گیری مربوط به تعامل طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت نمایند.

اشتراک وفاداری: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند از توکن های لاتزیو (LAZIO) برای اشتراک جوایز طرفداران، کلکسیون های دیجیتال، امتیازات وفاداری و موارد دیگر استفاده نمایند.

 

تجارت الکترونیک: رمز لاتزیو (LAZIO) را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک بالقوه آینده اس اس لاتزیو (SS Lazio)   گنجاند و با استفاده از Binance Pay به عنوان پرداخت برای کالاها، بلیط های روز مسابقه، عضویت ها و موارد دیگر استفاده کرد.

مزایا: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند با تعامل با اس اس لاتزیو (SS Lazio) در پلتفرم توکن فن بایننس، یک بار در زندگی از مزایایی ، از جمله کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره، تماس تلفنی 1-1 با اعضای تیم، یک جلسه تمرین با تیم اول و غیره بهره مند شوند.

گیمیفیکیشن: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) قادر خواهند بود به چندین ویژگی گیمیفیکیشن در پلتفرم توکن فن بایننس دسترسی داشته باشند.

اهدا: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند مستقیماً به تیم مورد علاقه خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت نمایند.