Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LBRUSDT
0
0
0
LBR
LBRIRT
0
0
0
LBR
Lybra Finance

مختصر از ارز لایبرا فاینانس (LBR)

  • - ارز دیجیتال لایبرا فاینانس با نام شناخته شده ی Lybra Finance و نماد اختصاری LBR در رتبه 7925# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LBR با قیمت 0.2751871300 تتر و معادل تومانی 19,145 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز لایبرا فاینانس 0 میباشد.

لایبرا فاینانس چیست؟

قیمت لحظه ای لایبرا فاینانس: 0.2751871 دلار

 

 

درباره رمزارز (LBR) Lybra Finance

پروتکل Lybra یک پروتکل غیرمتمرکز پیشگامانه است که برای ایجاد ثبات در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این پروتکل که بر اساس LSD (مشتقات سهامداری مایع) ساخته شده است، در ابتدا از اثبات سهام ETH صادر شده توسط Lido Finance و stETH به عنوان اجزای اصلی آن استفاده می کند و برنامه هایی برای پشتیبانی از دارایی های اضافی LSD در آینده دارد.

 

هدف اصلی این پروتکل ارائه یک استیبل کوین ایمن تر و غیرمتمرکزتر به نام eUSD به صنعت ارزهای دیجیتال است که علاقه پایدار به دارندگان توکن خود را ارائه می دهد. به عنوان یک پروتکل DeFi، Lybra با اجازه دادن به کاربران برای استقراض در برابر ETH و stETH سپرده شده خود، استخراج eUSD را تسهیل می کند.

 

eUSD که یک استیبل کوین با دارایی های ETH است که امنیت و ثبات لازم برای انجام کسب و کار خود را با اطمینان به کاربران ارائه می دهد.

 

یکی از ویژگی‌های متمایز پروتکل Lybra این است که کاربران می‌توانند با نگه‌داشتن eUSD ضرب شده (قرض‌گرفته‌شده) درآمد ثابتی کسب کنند، که توسط LSD (مشتقات ذخیره مایع) ایجاد شده از ETH و stETH سپرده‌شده تامین می‌شود. به عبارت دیگر، هنگامی که کاربران ETH یا stETH را واریز می کنند و EUSD را در مقابل آنها می گذارند، درآمد ثابتی در stETH تقریباً 5 درصد دریافت می کنند که از طریق پروتکل به eUSD تبدیل شده و بین آنها توزیع می شود.

 

eUSD یک استیبل کوین سودآور و بیش از حد وثیقه است که ایمنی و ثبات را تضمین می کند. بنیاد Lybra و جامعه LybraDAO قاطعانه بر این باورند که یک استیبل کوین غیرمتمرکز هم برای شرکت‌ها و هم برای افراد ضروری است تا به طور کامل از مزایای ارزهای دیجیتال استفاده کنند. پروتکل Lybra با ارائه یک استیبل کوین سودمند که توسط ETH و stETH پشتیبانی می شود، کاربران را قادر می سازد تا با اطمینان و امنیت در اکوسیستم DeFi شرکت کنند.