Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LINKIRT
0
0
0
LINK
LINKUSDT
0
0
0
LINK

مختصر از ارز چین لینک (LINK)

  • - ارز دیجیتال چین لینک با نام شناخته شده ی Chainlink و نماد اختصاری LINK در رتبه 15# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LINK با قیمت 16.4717744800 تتر و معادل تومانی 975,878 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز چین لینک 587,099,970 میباشد.

چین لینک چیست؟

قیمت لحظه ای چین لینک: 16.4717 دلار

چین لینک (Chainlink) در سال 2017 تأسیس شد. چین لینک (Chainlink) یک شبکه غیر متمرکز از نودهاست که داده ها و اطلاعات را از منابع خارج از بلاک چین به قراردادهای هوشمند درون بلاک چین از طریق اوراکل ارائه می دهد.

این شبکه اوراکل غیر متمرکز داده های واقعی را به قراردادهای هوشمند در بلاک چین ارائه می دهد. گفتنی است؛ قراردادهای هوشمند توافق نامه های از پیش تعیین شده ای در بلاک چین هستند که اطلاعات را ارزیابی می کنند و در صورت برآورده شدن شرایط خاصی به طور خودکار اجرا می شوند. توکن های چین لینک (Chainlink) توکن های دارایی های دیجیتالی هستند که برای پرداخت هزینه خدمات بر روی این شبکه استفاده می شوند.

شبکه چین لینک (Chainlink) توسط یک جامعه بزرگ متن باز از ارائه دهندگان داده، اپراتورهای گره، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند، محققان، حسابرسان امنیتی و موارد دیگر هدایت می شود. تمرکز این شرکت بر تضمین مشارکت غیر متمرکز برای همه اپراتورهای نود و کاربرانی است که به دنبال مشارکت در شبکه هستند.

سرگئی نظروف (Sergey Nazarov) یکی از بنیان گذاران و مدیرعامل Chainlink Labs است. او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه نیویورک با تمرکز بر فلسفه و مدیریت است.

چین لینک (Chainlink) یکی از اولین شبکه هایی است که امکان ادغام داده های خارج از زنجیره را در قراردادهای هوشمند فراهم کرده است. چین لینک (Chainlink) با داشتن شرکای قابل اعتماد، یکی از بازیگران اصلی در زمینه پردازش داده است. به دلیل ادغام داده های خارج از زنجیره، چین لینک (chainlink) توجه بسیاری از ارائه دهندگان داده های مورد اعتماد، از جمله Brave New Coin ، Alpha Vantage و Huobi را به خود جلب کرده است. ارائه دهندگان داده می توانند دسترسی به داده ها را مستقیماً به چین لینک (Chainlink) بفروشند، بنابراین از اطلاعاتی که دارند درآمدزایی می کنند.

زمانی که یک قرارداد هوشمند به داده نیازمند است، درخواستی برای دریافت داده های مورد نیاز خود ارسال می ‌کند. پروتکل چین لینک (Chainlink) درخواست ارسال ‌شده را به‌عنوان یک رویداد در نظر می گیرد و قرارداد هوشمند دیگری را به‌عنوان Chainlink Service Level Agreement یا به‌اختصار SLA، برای جمع ‌آوری داده‌ها از منابع خارج از بلاک چین ایجاد می‌ کند.