Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LITIRT
0
0
0
LIT
LITUSDT
0
0
0
LIT

مختصر از ارز لیتنتری (LIT)

  • - ارز دیجیتال لیتنتری با نام شناخته شده ی Litentry و نماد اختصاری LIT در رتبه 635# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LIT با قیمت 1.3290161200 تتر و معادل تومانی 89,810 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز لیتنتری 39,619,383 میباشد.

لیتنتری چیست؟

قیمت لحظه ای لیتنتری: 1.32901 دلار

لیتنتری پروتکل (Litenry Protocal)  شبکه ای است که از پروتکل تجمیع DID و یک برنامه تلفن همراه غیرمتمرکز پشتیبانی می نماید. شبکه لیتنتری (Litentry) در بالای چارچوب Substrate با هدف فعال کردن تجمیع، تأیید و محاسبه اعتبار DID ساخته شده است. هدف آن پشتیبانی از تغییر آن به نفع یک اینترنت کاربر محور با بلاک چین می باشد.

ویژگی اصلی لیتنتری پروتکل (Litenry Protocal) به شرح زیر می باشد :

پشتیبانی از بلاک چین:

لیتنتری (Litentry) بر روی Substrate ساخته شده است که اکوسیستم زنجیره ای متقاطع را رشد می دهد و امنیت را به اشتراک می گذارد.

مدیریت هویت:

کنترل تاریخچه دسترسی کاربر و داده‌های حریم خصوصی تولید شده در برنامه‌ها یا سرویس‌ها را پس بگیرید، هویت کاربر ناشناس و مستقل از یکدیگر می باشد.

ذخیره سازی غیر متمرکز:

کاربر می تواند این داده های مربوط به هویت رمزگذاری شده را در یک حافظه غیرمتمرکز مانند IPFS یا Arweave ذخیره نماید. داده ها با کنترل دسترسی ذخیره سازی غیرمتمرکز محافظت می شوند.

شرط بندی هویت:

کاربران می توانند هویت خود را در استخر هویت قرار دهند و به طور منظم با محافظت از داده ها پاداش دریافت کنند. با محافظت از داده‌ها، لیتنتری (Litentry) از داده‌های هویت کسب درآمد می‌کند و از مالک هویت و DApp سود می‌برد.

مشارکت کننده اکوسیستم غیرمتمرکز:

هویت را به صورت ناشناس بین پلتفرم های مختلف به اشتراک بگذارید، یک کاربر برای استفاده از سرویس های مختلف نیازی به ایجاد چندین حساب کاربری ندارد و از این خدمات برای ساخت پروفایل کاربری جلوگیری می نماید.