Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LOOKSIRT
0
0
0
LOOKS
LOOKSUSDT
0
0
0
LOOKS

مختصر از ارز لوکس ریر (LOOKS)

  • - ارز دیجیتال لوکس ریر با نام شناخته شده ی LooksRare و نماد اختصاری LOOKS در رتبه 413# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LOOKS با قیمت 0.1022476000 تتر و معادل تومانی 7,103 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز لوکس ریر 999,941,673 میباشد.

لوکس ریر چیست؟

قیمت لحظه ای لوکس ریر: 0.1022476 دلار

لوکس ریر (LooksRare) اولین بازار NFT با جوایز برای شرکت در جامعه می باشد . مبادله آن از یک سیستم ترکیبی خارج از زنجیره/روی زنجیره است که در آن سفارش‌های گیرنده با سفارش‌های سازنده برای اجرای معاملات برای NFT مطابقت دارند. این یک صرافی غیرقانونی است که در آن سفارش‌ها نیاز به تأیید توکن‌هایی (قابل تعویض و غیرقابل تعویض) دارند که در یک معامله منتقل می‌شوند.

 

سفارشات خارج از زنجیره ("سفارشات سازنده") امضاهای EIP-712 هستند که خارج از زنجیره ذخیره می شوند. یک معامله شامل مبادله دوجانبه یک توکن ERC-20 در برابر یک توکن NFT (به عنوان مثال، ERC-721، ERC-1155) با مقدار مشخصی در یک قیمت خاص است. در هر معامله، کارمزد معاملات می تواند به عنوان (1) کارمزد پروتکل و/یا (2) حق امتیاز وجود داشته باشد.

 

لوکس (LOOKS) توکن اصلی لوکس ریر (LooksRare) با عرضه کل 1 میلیارد می باشد. به عنوان بخشی از راه اندازی اولیه لوکس ریر (LooksRare) ، 120,000,000 توکن لوکس (LOOKS) (12٪ از کل عرضه) را در جامعه NFT توزیع می کند.

 

در عین حال، اگر یک مجموعه NFT به عنوان "جوایز کسب درآمد" علامت گذاری شود، به این معنی است که وقتی NFT های درون این مجموعه بین کاربران معامله می شود (به استثنای فروش خصوصی)، این معاملات برای کاربران در لوکس ریر (LooksRare) پاداش ایجاد می کند. علاوه بر این، هزینه های پروتکل به سهامداران لوکس (LOOKS) تعلق می گیرد و هزینه های حق امتیاز توسط سازندگان (در هر معامله) جمع آوری می گردد.