Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LOOMUSDT
0
0
0
LOOM
LOOMIRT
0
0
0
LOOM

مختصر از ارز لوم نتورک (LOOM)

  • - ارز دیجیتال لوم نتورک با نام شناخته شده ی Loom Network و نماد اختصاری LOOM در رتبه 419# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LOOM با قیمت 0.0878578300 تتر و معادل تومانی 5,198 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز لوم نتورک 1,224,270,898 میباشد.

لوم نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای لوم نتورک: 0.0878578 دلار

توکن لوم (LOOM) یک توکن اثبات سهام می باشد که برای ایمن سازی شبکه اصلی لوم نتورک (Loom Network) به نام Basechain استفاده می گردد. دارندگان لوم (LOOM) می توانند توکن های خود را برای کمک به ایمن سازی Basechain و کسب جوایز در این فرآیند به اشتراک بگذارند.

 

این توکن همچنین توسط توسعه دهندگان برای پرداخت هزینه هاست dapp در لوم نتورک (Loom Network) استفاده می شود. برخلاف اتریوم، توسعه‌دهندگان هزینه ماهانه ثابتی برای میزبانی برنامه‌های خود در لوم (LOOM) می‌پردازند، بنابراین کاربران آن‌ها مجبور به پرداخت هزینه‌های تراکنش نیستند. لوم نتورک (Loom Network) یک پلتفرم چند زنجیره‌ای می باشد که از اوایل سال ۲۰۱۸ تولید می‌شود. بهینه‌سازی شده برای مقیاس‌بندی dapp‌های با عملکرد بالا که نیاز به تجربه کاربری سریع و روان دارد، این شبکه به dapp ها اجازه می دهد تا UX قابل مقایسه با برنامه های کاربردی سنتی و کاربران جدید داخلی را بدون نیاز به دانلود نرم افزار کیف پول رمزنگاری ارائه دهند.

 

لوم همچنین با بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و ترون ادغام شده است (با EOS و Cosmos به زودی). این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که دارایی ها را از تمام زنجیره های اصلی یکپارچه کنند، و همچنین یک dapp را تنها یک بار بسازند و آن را به طور همزمان به کاربران در همه سیستم عامل ها ارائه دهند.

 

لوم نتورک (Loom Network) یک پلتفرم آماده تولید و چند زنجیره ای برای توسعه دهندگان جدی دپ است. لوم (LOOM) ابزارها و دانش مورد نیاز توسعه‌دهندگان را برای راه‌اندازی برنامه‌های کاربردی با کارایی بالا که به یک UX سریع و بدون درز در چندین زنجیره نیاز دارند، ارائه می‌کند. با ادغام بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و همه بلاک چین های اصلی، استقرار یک بار در لوم (LOOM) به شما این امکان را می دهد تا با دستیابی به بزرگترین پایگاه کاربر ممکن امروز، داپ خود را در آینده مقاوم نمایید.