Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LUMIIRT
0
0
0
LUMI
LUMIUSDT
0
0
0
LUMI
Morning Moon Village

مختصر از ارز مورنینگ مون ویلیج (LUMI)

  • - ارز دیجیتال مورنینگ مون ویلیج با نام شناخته شده ی Morning Moon Village و نماد اختصاری LUMI در رتبه 7040# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LUMI با قیمت 0.0341983400 تتر و معادل تومانی 2,028 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز مورنینگ مون ویلیج 0 میباشد.

مورنینگ مون ویلیج چیست؟

قیمت لحظه ای مورنینگ مون ویلیج: 0.0341983 دلار

مورنینگ مون ویلیج (Morning Moon Village) یک بازی کشاورزی اکتشافی برای کسب درآمد می باشد که با مکانیک بازی و گرافیک کامل سه بعدی انقلابی در پروژه سنتی کشاورزی بازدهی Defi ایجاد می کند. این بازی دارای جوایز NFT است که در آن بازیکنان می توانند از NFT ها در طول فرآیند کشاورزی استفاده نمایند. بازیکنانی که ارزش سهام کمتری دارند، به طور بالقوه می توانند جوایز بیشتری نسبت به کسانی که با استفاده هوشمندانه از NFT ها شرط بندی کرده اند، دریافت کنند. مورنینگ مون ویلیج (Morning Moon Village) ، می توانید مزرعه خود را بسازید، محصولات خود را بفروشید، منابع را کاوش و جمع آوری کنید، تجهیزات جدید بسازید، با حیوانات خانگی خود سرگرم شوید که همه این موارد روی بلاک چین می باشد .
 
مورنینگ مون ویلیج (Morning Moon Village) بازی ساخته شده با ویژگی ها و عملکردهای بسیاری است تا راه های جایگزین مختلفی را برای سرگرمی و کسب سود برای بازیکنان فراهم کند. اساساً ویژگی اصلی مزرعه است که کار آن تقریباً مانند سایر پلتفرم های تولید محصول است، اما بازی به گونه ای طراحی شده است که برای درک و شروع آسان باشد. علاوه بر این، روش اولیه سازی به این صورت است که بازیکنان می توانند تمام تراکنش های مورد نیاز ویژگی های کشاورزی را در فروشگاه در بازی انجام دهند. مراحل افزایش نقدینگی حذف می شود. تنها شرط لازم دانستن ورودی هایی است که از Seed & Stem وارد می شود.
مورنینگ مون ویلیج (Morning Moon Village) یک بازی تک نفره می باشد. نقشه ها و جزئیات در بازی هر بازیکن متفاوت است و برای هر حساب به طور جداگانه ایجاد می شود. هم قسمت‌های اصلی وجود دارند که ثابت شده‌اند تا یک خلق باشند و هم قسمت‌های اضافی که به‌طور تصادفی تخم‌ریزی می‌شوند. لومی
مورنینگ مون (LUMI) نماد ابزار بومی بازی می باشد که بازیکنان می توانند از طریق چندین روش مانند فروش محصولات و NFT به NPC، جمع آوری غارت در منطقه وحشی و غیره به دست آورند. لومی (LUMI) می تواند برای خرید بسیاری از چیزها مانند NFT، هدیه استفاده شود. جعبه ها یا طعمه های ماهیگیری همچنین به عنوان ارز متوسط ​​در بازار درون بازی استفاده می شود.
هر دارنده توکن لومی (LUMI) از رشد مورنینگ مون ویلیج (Morning Moon Village) بهره مند خواهد شد. نیمی از هزینه و مالیات جمع آوری شده در بازی به همه دارندگان توکن لومی
مورنینگ مون (LUMI) که لومی (LUMI) را در بازی شریک می کنند تقسیم می گردد. نیمی دیگر به استخر حکومت داری خواهد رفت که توسط فرآیند حکومت داری جامعه اداره می گردد.