Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
LUNAUSDT
0
0
0
LUNA
LUNAIRT
0
0
0
LUNA

مختصر از ارز ترا (لونا) (LUNA)

  • - ارز دیجیتال ترا (لونا) با نام شناخته شده ی Terra و نماد اختصاری LUNA در رتبه 116# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز LUNA با قیمت 0.5801838400 تتر و معادل تومانی 34,387 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ترا (لونا) 5,789,778,980,483 میباشد.

ترا (لونا) چیست؟

قیمت لحظه ای ترا (لونا): 0.5801838 دلار

ترا (لونا) (Terra) یک پروژه بلاک چین است که توسط Terraform Labs توسعه یافته است و به ارزهای رمزنگاری شده و برنامه های مالی استارتاپ قدرت می دهد. این ارز رمزنگاری شده شامل Terra US Dollar یا UST است که از طریق الگوریتمی به دلار آمریکا متصل شده است.

ترا (لونا) (Terra) یک استیبل کوین است که هدف آن کاهش نوسانات ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین است. برخی از استیبل کوین ها مانند Tether به ارزهای معمولی تر مانند دلار آمریکا متصل شده اند.

برای ضرب توکن های جدید UST، درصدی از یک توکن دیجیتال دیگر یعنی Luna ، "سوزانده می شود". اگر تقاضا برای UST افزایش یابد، لونای بیشتری به طور خودکار سوزانده می شود و به استخر جامعه هدایت می شود. تصور می شود که این عمل به ثبات قیمت کمک کند.

دو کوون (Do Kwon)، مدیرعامل آزمایشگاه Terraform عنوان کرد: "Luna به طور مستقیم با رشد اقتصادی ترا (لونا) (Terra) تقویت شده و با کاهش قیمت ترا (لونا) (Terra) نزولی می شود."

هر بار که شخصی چیزی را با استفاده از UST خریداری می کند، این تراکنش هزینه ای مشابه معامله با کارت اعتباری ایجاد می کند. سپس این هزینه به افرادی که دارای توکن Luna هستند، شبیه به سود سهام تقسیم می شود.

شرکت کره ای Terraform Labs در سال 2018 توسط دانیل شین (Daniel Shin) و کوون تأسیس شد که اکنون مدیرعامل این شرکت است. کوون یک کارمند 29 ساله سابق مایکروسافت است. شین اکنون سرپرست سرویس پرداخت آنلاین Chai است که شریک ترا (لونا) (Terra) است. کوون عنوان کرد که بسیاری از کره ای ها از خدمات Chai برای خرید کالاهایی مانند بلیط فیلم با استفاده از ارز رمزنگاری شده ترا (لونا) (Terra) استفاده می کنند.

کوون عنوان کرد که Terraform Labs از تراکنش هایی که با استفاده از این ارز رمزنگاری شده انجام می شود، درآمدزایی نمی کند و در عوض به بودجه خارجی متکی است. بر اساس سرویس پیگیری معاملات PitchBook ، این شرکت 57 میلیون دلار از سرمایه گذارانی مانند HashKey Digital Asset Group ، Fund of Digital Currency Fund و Huobi Capital جمع آوری کرده است.