Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MASKIRT
0
0
0
MASK
MASKUSDT
0
0
0
MASK

مختصر از ارز ماسک نتورک (MASK)

  • - ارز دیجیتال ماسک نتورک با نام شناخته شده ی Mask Network و نماد اختصاری MASK در رتبه 194# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MASK با قیمت 3.3594304400 تتر و معادل تومانی 198,780 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ماسک نتورک 96,025,000 میباشد.

ماسک نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای ماسک نتورک: 3.35943 دلار

شبکه ماسک (MASK) پورتالی برای اینترنت باز و جدید می باشد. با استفاده از شبکه ماسک (MASK) ، کاربران می توانند پست های رمزگذاری شده را برای دوستان خود ارسال کنند، در قرعه کشی ارزهای دیجیتال شرکت کنند و فایل های رمزگذاری شده را در پلتفرم هایی که از قبل استفاده می کنند به اشتراک بگذارند. کاربران همچنین می توانند با استفاده از شبکه ماسک (MASK) ، ارزهای رمزنگاری شده را در شبکه های اجتماعی ارسال و دریافت نمایند.

در حال حاضر این شبکه دو محصول Maskbook و TesserPG دارد. ماسک نتورک (Mask Network) توانایی تأمین مالی کمپین های کمک مالی Gitcoin را مستقیماً از توییتر ارائه می دهد و همچنین برنامه هایی برای ارائه پرداخت های همتا به همتا و عملکرد ذخیره سازی غیرمتمرکز را دارا می باشد . این یک درگاه غیرمتمرکز است که همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا از برنامه‌های کاربردی مانند پرداخت‌های رمزنگاری، امور مالی غیرمتمرکز، ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، تجارت الکترونیک (کالاهای دیجیتال/NFT) و سازمان‌های غیرمتمرکز (DAO) در بالای شبکه‌های اجتماعی موجود بدون مهاجرت استفاده نمایند و آنچه را که به عنوان یک اکوسیستم اپلت غیرمتمرکز (DApplet) شناخته می شود.

شبکه ماسک (MASK) در ابتدا در جولای 2019 راه اندازی شد و اولین مورد استفاده از آن به کاربران فیس بوک و توییتر اجازه داد تا پست ها را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی رمزگذاری کنند. سپس 2 میلیون دلار در دور تأمین مالی در نوامبر 2020، به رهبری HashKey و Hash Global، و یک دور مالی 3 میلیون دلاری دیگر در فوریه 2021 با مشارکت گروه ارز دیجیتال و فاندامنتال لبز جمع آوری کرد.