Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MATICUSDT
0
0
0
MATIC
MATICIRT
0
0
0
MATIC

مختصر از ارز پالی گان (MATIC)

  • - ارز دیجیتال پالی گان با نام شناخته شده ی Polygon و نماد اختصاری MATIC در رتبه 19# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MATIC با قیمت 0.5683089400 تتر و معادل تومانی 34,891 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پالی گان 9,904,426,875 میباشد.

پالی گان چیست؟

قیمت لحظه ای پالی گان: 0.5683089 دلار

پالی گان (Polygon) که پیش از این شبکه Matic نامیده می شد، اولین پلتفرم با ساختار خوب و آسان برای توسعه زیرساخت و مقیاس پذیری اتریوم است. جزء اصلی آن Polygon SDK است  یک چارچوب مدولار و انعطاف پذیر که از ساخت انواع مختلف برنامه ها پشتیبانی می کند.

با استفاده از پالی گان (Polygon) ، می توان زنجیره های تجمع خوش بینانه ، زنجیره های جمع آوری ZK ، زنجیره های مستقل یا هر نوع اطلاعات دیگری را که توسط توسعه دهنده مورد نیاز است ایجاد کرد.

پالی گان (Polygon) به طور موثر اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره ای کامل (معروف به اینترنت بلاک چین) تبدیل می کند. این سیستم چند زنجیره ای با مزایای امنیت اتریوم، اکوسیستم پر جنب و جوش و باز بودن شبیه سیستم های دیگر مانند Polkadot ، Cosmos ، Avalanche و غیره است.

توکن $ MATIC به حیات خود ادامه می دهد و نقش مهمی را ایفا می کند و امنیت سیستم را تضمین کرده و حکمرانی را امکان پذیر می کند.

پالی گان (Polygon) (شبکه Matic سابق) یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 است که توسط بایننس و کوین بیس پشتیبانی می شود. این پروژه به دنبال تحریک پذیرش گسترده ارزهای رمزنگاری شده با حل مشکلات مقیاس پذیری در بسیاری از بلاک چین ها ایجاد شده است.

پالی گان (Polygon) ترکیبی از چارچوب پلاسما و معماری اثبات سهام است. چارچوب پلاسمای مورد استفاده پالی گان (Polygon) که توسط بنیانگذار اتریوم یعنی ویتالیک بوترین پیشنهاد شده است، امکان اجرای آسان قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر و مستقل را فراهم می آورد.

هیچ چیزی برای اکوسیستم موجود ساخته شده بر روی زنجیره Plasma-POS تغییر نخواهد کرد. با استفاده از پالی گان (Polygon) ، ویژگی های جدیدی پیرامون فناوری اثبات شده موجود ساخته می شود تا توانایی پاسخگویی به نیازهای مختلف اکوسیستم توسعه دهنده را افزایش دهد. پالی گان (Polygon) به توسعه فناوری اصلی ادامه می دهد تا بتواند در یک اکوسیستم بزرگتر مقیاس یابد.

پالی گان (Polygon) دارای حداکثر 65000 تراکنش در ثانیه در یک زنجیره جانبی با زمان تأیید بلاک قابل اعتماد کمتر از دو ثانیه است. این چارچوب امکان ایجاد برنامه های مالی غیرمتمرکز جهانی را در یک بلاک چین بنیادی واحد نیز فراهم می کند.

چارچوب پلاسما به پالی گان (Polygon) این امکان را می دهد که تعداد نامحدودی از برنامه های غیر متمرکز را در زیرساخت های خود جای دهد بدون این که اشکالات معمول رایج در بلاک چین های اثبات کار را تجربه کند. تا کنون، پالی گان (Polygon) بیش از 50 برنامه غیرمتمرکز را به به شبکه جانبی اتریوم که از PoS ایمن است جذب کرده است.

MATIC ، توکن های بومی پالی گان (Polygon) ، یک کد ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود. این توکن ها برای خدمات پرداخت در پالی گان (Polygon) و به عنوان ارز تسویه بین کاربرانی که در اکوسیستم پالی گان (Polygon) فعالیت می کنند، استفاده می شود. کارمزدهای تراکنش در زنجیره های جانبی پالی گان (Polygon) نیز به صورت توکن MATIC پرداخت می شود.