Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MBOXIRT
0
0
0
MBOX
MBOXUSDT
0
0
0
MBOX

مختصر از ارز موباکس (MBOX)

  • - ارز دیجیتال موباکس با نام شناخته شده ی MOBOX و نماد اختصاری MBOX در رتبه 442# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MBOX با قیمت 0.2351831000 تتر و معادل تومانی 14,475 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز موباکس 314,380,833 میباشد.

موباکس چیست؟

قیمت لحظه ای موباکس: 0.2351831 دلار

موباکس (MOBOX) یک پلتفرم GameFi مبتنی بر جامعه می باشد که کاربران را با پاداش دادن به آنها برای تعامل و لذت آنها توانمند می نماید. با استفاده از توکنومیک های نوآورانه (تخصیص $MBOX)، با استفاده از امور مالی و بازی ها در حالی که بهترین‌های DeFi و NFT را برای ایجاد یک اکوسیستم رایگان برای بازی واقعا منحصر به فرد و همیشگی دارا می باشید، برای کسب درآمد، بازی نمایید.

 

موباکس (MOBOX) یک سیستم انقلابی دارد که بهترین‌های DeFi Yield Farming و Gaming NFT را با هم ترکیب می‌نماید تا چیزی را ایجاد کند که هدف MO موباکس (MOBOX) کاهش موانع ورود برای گیمرهای سنتی و کاربران غیرمجاز ارز دیجیتال می باشد. این نیز یکی از دلایلی است که تیم موباکس (MOBOX) برنامه موباکس (MOBOX) را از ابتدا با در نظر گرفتن کاربر در دست ایجاد کرده است.

 

پلتفرم موباکس (MOBOX) همچنین از طریق برنامه های اندروید و iOS قابل دسترسی است تا از طریق تلفن همراه و همچنین دستگاه های دسکتاپ بیشتر در دسترس باشد. BOX به GameFi می‌گوید، یک اکوسیستم واقعاً رایگان برای بازی و بازی برای کسب درآمد در اکوسیستم  BSC می باشد .

 

توکن موباکس (MOBOX) یک توکن کاربردی بومی است که می‌توان آن را از طریق سهامداری MOMO NFT و از طریق بازی‌های پلتفرم موباکس (MOBOX) به دست آورد. همچنین برای پردازش تراکنش ها از طریق پلتفرم استفاده می گردد. شرط بندی برای پاداش های پلتفرم، بازیکنان را تشویق می کند و همچنین برای رای های حاکمیتی برای تعیین نحوه تخصیص منابع استفاده می گردد.