Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MDTUSDT
0
0
0
MDT
MDTIRT
0
0
0
MDT
Measurable Data Token

مختصر از ارز مژوربل دیتا توکن (MDT)

  • - ارز دیجیتال مژوربل دیتا توکن با نام شناخته شده ی Measurable Data Token و نماد اختصاری MDT در رتبه 604# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MDT با قیمت 0.0726717500 تتر و معادل تومانی 5,052 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز مژوربل دیتا توکن 676,157,012 میباشد.

مژوربل دیتا توکن چیست؟

قیمت لحظه ای مژوربل دیتا توکن: 0.0726717 دلار

درباره ارز Data Token (MDT)

 

Measurable Data Token ( میژریبل دیتا توکن – اندازه گیری داده های قابل اندازه گیری ) به اختصارMDT با هدف ایجاد اقتصاد غیرمتمرکز داده ها ایجاد شد.

که در آنجا ارائه دهندگان داده و خریداران داده می توانند داده ها را بصورت ایمن و ناشناس تبادل کنند.
 
MyMDT یک برنامه غیرمتمرکز و مبتنی بر اتریوم است که به کاربران امکان می دهد برای به اشتراک گذاشتن داده ناشناس پاداش بگیرند. همچنین این برنامه با برنامه های روبرو یکپارچه شده است: MailTime ، Magic Crystal و Email Messenger
 
این پروژه همچنین قصد دارد تا از طریق هوش مصنوعی قابل اندازه گیری ، بینش دقیق ، واقعی و عملی مصرف کننده را به مشاغل ارائه دهد.
 
توکن MDT یک توکن ERC-20 است که به عنوان وسیله پرداخت برای خرید داده ها و برنامه های پاداش کاربر استفاده می شود.
 
 
اندازه گیری داده های قابل اندازه گیری (MDT) چیست؟
 
Measurable Token Data (MDT) یک اکوسیستم تبادل داده غیرمستقیم مبتنی بر اتریوم است که به کاربران امکان می دهد از داده های خود کسب درآمد و انها را کنترل کنند ، در حالی که به خریداران داده یک بستر کارآمد داده داد و ستد داده می دهد. MyMDT یک برنامه غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می دهد برای به اشتراک گذاری پاداش بگیرند. کاربران می توانند در حال حاضر رسیدهای ایمیل خود را از طریق MyMDT به خریداران داده بفروشند و با توکن MDT جبران شوند.
 
برای نمونه ، در MailTime ، داده های صندوق ورودی کاربران بصورت کاملا ناشناس تجزیه و تحلیل ، جمع آوری و به اشتراک با خریداران گذاشته خواهد شد. هنگامی که یک کاربر رسید الکترونیکی واجد شرایط را دریافت کرد ، MyMDT مقدار نقطه داده دریافت الکترونیکی را اندازه گیری می کند و پاداش داده MDT را از طریق قرارداد هوشمند ثبت می کند.