Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
METALIRT
0
0
0
METAL
METALUSDT
0
0
0
METAL
BADMAD ROBOTS

مختصر از ارز بدمد ربات (METAL)

  • - ارز دیجیتال بدمد ربات با نام شناخته شده ی BADMAD ROBOTS و نماد اختصاری METAL در رتبه 9995# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز METAL با قیمت 0.0329715400 تتر و معادل تومانی 1,955 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بدمد ربات 0 میباشد.

بدمد ربات چیست؟

قیمت لحظه ای بدمد ربات: 0.0329715 دلار

درباره رمزارز METAL

 

 

 

 

 

 

BADMAD ROBOTS، اول از همه، یک تیرانداز رقابتی مبتنی بر تیم است. هدف ما توسعه بازی و اکوسیستم خود از طریق همکاری نزدیک با صنعت ورزش‌های الکترونیکی است. تاکنون 12 تیم ورزشی الکترونیکی شناخته شده در سطح جهانی علاقه خود را برای شرکت در مسابقات ما ابراز کرده اند. ما مطمئن هستیم که ساخت یک بازی عالی بدون مشارکت فعال جامعه غیرممکن است و رضایت بازیکنان همیشه هدف اصلی ما باقی خواهد ماند.

 

همانطور که گفته شد، برای ما بسیار مهم است که BADMAD ROBOTS نه تنها تمام استانداردهای بالای گیم پلی رقابتی را برآورده می کند، بلکه به راحتی در دسترس و جذاب برای جامعه مستقر بازیکنان است.

 

به طور همزمان، دنیای بازی در حال تکامل است و ما قصد داریم بخشی از این تغییر باشیم. ما بر این باوریم که افزایش شفافیت، مالکیت دیجیتال، محتوای تولید شده توسط کاربر و توزیع ارزش منصفانه بین پلتفرم‌ها و کاربران، صنعت بازی را برای بهتر شدن تغییر خواهد داد. Web3 به ما قدرت می‌دهد تا هنجار فعلی را به چالش بکشیم که در آن تمام درآمد حاصل از بازی و تراکنش در بازی‌ها فقط به شرکت‌های بازی می‌رسد. با توجه به زمان و ارزش قابل توجهی که بازیکنان به این پلتفرم ها کمک می کنند، عادلانه است که آنها نیز غرامت عادلانه ای دریافت کنند.