Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MKRIRT
0
0
0
MKR
MKRUSDT
0
0
0
MKR

مختصر از ارز ماکر (MKR)

  • - ارز دیجیتال ماکر با نام شناخته شده ی Maker و نماد اختصاری MKR در رتبه 40# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MKR با قیمت 2467.9834771900 تتر و معادل تومانی 151,777,689 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ماکر 928,666 میباشد.

ماکر چیست؟

قیمت لحظه ای ماکر: 2467.98 دلار

توکن ماکر (MKR) - نشانه حاکمیتی پروتکل ساز است – و به کسانی که آن را دارند اجازه می‌دهد در مورد تغییرات پروتکل سازنده رای دهند. توجه داشته باشید که نه تنها دارندگان ماکر (MKR) ،بلکه هرکسی می تواند پیشنهاداتی را برای رای ماکر (MKR) ارسال کند .

هرگونه تغییری که توسط رأی دهندگان در متغیرهای حاکمیتی پروتکل تأیید شده باشد، احتمالاً در آینده فوراً اعمال نخواهد گردید. در عوض، اگر رای دهندگان ماژول امنیتی حاکمیت (GSM) را فعال کنند، ممکن است تا 24 ساعت تاخیر داشته باشند. این تأخیر به دارندگان ماکر (MKR) این فرصت را می‌دهد تا در صورت لزوم از سیستم در برابر یک پیشنهاد حکومت‌داری مخرب (مثلاً پیشنهادی که پارامترهای وثیقه‌ای را برخلاف سیاست‌های پولی تعیین‌شده تغییر می‌دهد یا اجازه می‌دهد مکانیسم‌های امنیتی غیرفعال شوند) با راه‌اندازی خاموش کردن محافظت نمایند.

توکن ماکر (MKR) علاوه بر نقشی که در حاکمیت سازندگان دارد، نقش مکملی به عنوان منبع افزایش سرمایه پروتکل سازندگان نیزدارا می باشد. اگر بدهی سیستم از مازاد بیشتر شود، عرضه توکن ماکر (MKR) ممکن است از طریق یک مزایده بدهی (که در بالا به آن اشاره گردید) برای افزایش سرمایه سیستم افزایش یابد. این ریسک، دارندگان ماکر (MKR) را متمایل می‌کند تا اکوسیستم Maker را هماهنگ و مسئولانه کنند تا از ریسک‌پذیری بیش از حد اجتناب کنند.