Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
MPLIRT
0
0
0
MPL
MPLUSDT
0
0
0
MPL

مختصر از ارز می پل (MPL)

  • - ارز دیجیتال می پل با نام شناخته شده ی Maple و نماد اختصاری MPL در رتبه 505# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز MPL با قیمت 19.6776201700 تتر و معادل تومانی 1,329,986 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز می پل 4,417,986 میباشد.

می پل چیست؟

قیمت لحظه ای می پل: 19.6776 دلار

پروتکل می پل (Maple) کارآمدترین گزینه سرمایه را برای استقراض نهادی و وام دهی با درآمد ثابت در امور مالی غیرمتمرکز ارائه می دهد. وام دهندگان می توانند با سپرده گذاری سرمایه در استخرهای وام دهی به فرصت های بازده قابل اعتماد در می پل (Maple) دسترسی داشته باشند. این استخرهای وام دهی توسط متخصصان مجربی که به Pool Delegates معروف هستند مدیریت می گردند.

وام گیرندگان نهادی می توانند با استفاده از می پل (Maple) به تامین مالی شفاف و کارآمد در زنجیره دسترسی داشته باشند و از شهرت خود برای استقراض تحت وثیقه بدون ترس از انحلال و مارجین استفاده نمایند.

نمایندگان استخر قبل از تأمین مالی وام از استخر نقدینگی تعیین شده خود، بررسی لازم را انجام می دهند و در مورد شرایط با وام گیرندگان توافق می کنند. وام دهندگان از طریق قرار گرفتن در معرض متنوع با موسسات ممتاز کریپتو سود پایداری کسب می کنند و از راه حلی برای تنظیم و فراموش کردن لذت می برند، زیرا سعی و کوشش توسط نمایندگان استخر انجام می شود.

ام پی ال (MPL) نشانه حاکمیت پروتکل می پل (Maple) می باشد. دارندگان را قادر می‌سازد تا در حکمرانی شرکت کنند، کارمزد دریافت کنند و در استخرهای وام‌دهی مشارکت نمایند.