Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
NEARUSDT
0
0
0
NEAR
NEARIRT
0
0
0
NEAR
NEAR Protocol

مختصر از ارز نیر پروتکل (NEAR)

  • - ارز دیجیتال نیر پروتکل با نام شناخته شده ی NEAR Protocol و نماد اختصاری NEAR در رتبه 18# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز NEAR با قیمت 5.3253084600 تتر و معادل تومانی 327,466 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز نیر پروتکل 1,090,571,089 میباشد.

نیر پروتکل چیست؟

قیمت لحظه ای نیر پروتکل: 5.32530 دلار

نیر پروتکل (NEAR Protocol) یک برنامه کاربردی غیر متمرکز است که برای استفاده از برنامه ها در وب طراحی شده است. این شبکه بر اساس یک مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) به نام Nightshade اجرا می شود که هدف آن مقیاس پذیری و کارمزدهای پایدار است.

نیر(NEAR) یک توکن یوتیلیتی بومی است که برای موارد زیر استفاده می شود:

کارمزد پردازش تراکنش ها و ذخیره داده ها

اجرای نودهای اعتبارسنج در شبکه از طریق استیکینگ توکن های نیر (NEAR)

به منظور رأی حاکمیت برای تعیین نحوه تخصیص منابع شبکه

نیر پروتکل (NEAR Protocol) شبکه اصلی خود را در 22 آوریل 2020 با 1 میلیارد توکن نیر (NEAR) که در ابتدا ایجاد شده بود ، راه اندازی کرد. هر سال 5 درصد از منابع اضافی برای حمایت از شبکه به عنوان پاداش های دوره ای صادر می شود که 90 درصد آن به اعتبارسنجان (4.5 درصد کل) و 10 درصد به خزانه پروتکل (protocol) (0.5 درصد کل) تعلق می گیرد. 30 کارمزد تراکنش های معامله به عنوان تخفیف قراردادهایی که با یک معامله ارتباط دارند پرداخت می شود، در حالی که 70 باقی مانده سوزانده می شود.

نیر پروتکل (NEAR Protocol) حاصل ایده توسعه دهندگانی به نام های الکس اسکیدانوف (Alex Skidanov) و ایلیا پولوسوخین (Illia Polosukhin) است که هر دو تجربه زیادی در برنامه نویسی دارند.

این دو در حالی با یکدیگر همکاری کردند که اسکیدانوف در شتاب دهنده Y Combinator ایالات متحده کار می کرد و در جولای 2018 کار بر روی پروژه ای را آغاز کرد که بر توسعه دهندگان اجازه می داد تا نرم افزار را با اصطکاک کمتر بسازند و منتشر کنند.

این پروژه به نیر پروتکل (NEAR Protocol) تبدیل شد و بیش از 40 کارمند از جمله توسعه دهندگان با تجربه در Google و MemSQL در آن مشغول به کار هستند.

طبق وب سایت رسمی نیر پروتکل (NEAR Protocol) ، بسیاری از توسعه دهندگان موفق به دریافت جوایز و یا به عنوان نامزدهای مسابقات در زمینه برنامه نویسی و زمینه های مربوطه به ویژه مسابقه برنامه نویسی بین المللی کالج (ICPC) انتخاب شده اند.

از کجا می توانم نیر پروتکل (NEAR Protocol) را خریداری کرد؟

نیر(NEAR) به منظور انجام عاملات در تعداد زیادی از صرافی ها در دسترس است.

بایننس تا اکتبر 2020 بیشترین تعداد جفت ارز را ارائه می داد، در حالی که Huobi Global نیز گزینه های بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر (USDT) را ارائه می دهد.