Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
NEXOIRT
0
0
0
NEXO
NEXOUSDT
0
0
0
NEXO

مختصر از ارز نکسو (NEXO)

  • - ارز دیجیتال نکسو با نام شناخته شده ی Nexo و نماد اختصاری NEXO در رتبه 98# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز NEXO با قیمت 1.1895711300 تتر و معادل تومانی 74,395 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز نکسو 560,000,011 میباشد.

نکسو چیست؟

قیمت لحظه ای نکسو: 1.18957 دلار

نکسو (NEXO) پلتفرمی است که با پشتوانه کریپتو/فیات خدمات پیشرو در جهان را ارائه می‌کند. نکسو (NEXO) یک ناکارآمدی مهم برای دنیای ارزهای دیجیتال را حل می کند. مدل نوآورانه نکسو (NEXO) بهترین‌های هر دو جهان را برای جامعه ارزهای دیجیتال به ارمغان می‌آورد - حفظ مالکیت 100 درصدی دارایی‌های دیجیتال آنها در حالی که دسترسی فوری به پول نقد دارند. وام های فوری با پشتوانه رمزنگاری یک روش خودکار، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای به دست آوردن نقدینگی است که توسط ارزش دارایی های دیجیتال مشتری تضمین می گردد. کل فرآیند تنها با چند کلیک ساده تکمیل می شود. بدون کارمزد پنهان، بدون مالیات بر عایدی سرمایه، بدون چک اعتباری. شفافیت از طریق استفاده از فناوری بلاک چین، قراردادهای هوشمند و فرآیندهای الگوریتمی اجرا شده توسط اوراکل بلاک چین نکسو (NEXO) تضمین می گردد.

نکسو (NEXO) متعهد به حل موفقیت آمیز ناکارآمدی ها در بازارهای وام دهی با ایجاد راه حل های نوآورانه، راحت و پایدار است. نکسو (NEXO) با استفاده از پتانسیل پشت فناوری بلاک چین، پیشگام یک سیستم مالی دیجیتال جدید می باشد.

توکن نکسو (NEXO) توکن بومی است که برای دارندگان توکن مزایای زیادی در پلتفرم نکسو (NEXO) به ارمغان می آورد.

دارندگان توکن نکسو (NEXO) سالانه تا 12 درصد سود دریافت می‌کنند که روزانه از توکن‌های نکسو (NEXO) که در کیف پول‌های Savings و Credit Line حساب‌های نکسو (NEXO) خود نگهداری می‌شوند، پرداخت می‌گردد. بعلاوه، نگه داشتن توکن های نکسو (NEXO) شما را به طور خودکار بخشی از برنامه وفاداری نکسو (NEXO) می کند که به شما این امکانات را می دهد:

بازدهی بالاتر در ارزهای دیجیتال و فیات با مجموعه Earn ما.

نرخ های وام ترجیحی برای خطوط اعتباری فوری Crypto™.

برداشت رایگان کریپتو