Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
NFTDUSDT
0
0
0
NFTD
NFTDIRT
0
0
0
NFTD

مختصر از ارز ان اف تی رید (NFTD)

  • - ارز دیجیتال ان اف تی رید با نام شناخته شده ی NFTrade و نماد اختصاری NFTD در رتبه 1966# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز NFTD با قیمت 0.0097189600 تتر و معادل تومانی 675 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ان اف تی رید 32,741,175 میباشد.

ان اف تی رید چیست؟

قیمت لحظه ای ان اف تی رید: 0.009718960 دلار

ان اف تی رید (NFTrade) یک پلتفرم NFT متقابل زنجیره ای و مبتنی بر بلاک چین می باشد. این مجموعه ای از تمام بازارهای NFT و میزبان چرخه حیات کامل NFT است و به هر کسی اجازه می دهد تا به طور یکپارچه ایجاد، خرید، فروش، مبادله، مزرعه و اهرم NFT در زنجیره های مختلف بلاک کند. با استفاده از ان اف تی رید (NFTrade) ، هر کسی می تواند به کل NFT خود دسترسی پیدا کند و ارزش کل بازار NFT را باز کند.

 

ان اف تی رید (NFTrade) در حال حاضر روی چهار شبکه اصلی فعال است: Ethereum، Polygon، Binance Smart Chain و Avalanche، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا NFT‌ها را در هر شبکه‌ای که بهینه تر می باشد پیدا ، ایجاد، خرید، فروش، مبادله و مزرعه کنند. در حال حاضر، ان اف تی رید (NFTrade) فقط برای تراکنش‌های چند زنجیره‌ای در دسترس می باشد، به این معنی که کاربران می‌توانند روی یک زنجیره بومی تکی تعامل داشته باشند، اما به زودی، کاربران می‌توانند تراکنش‌های زنجیره‌ای متقاطع را انجام دهند. اولین قدم برای خرید NFT در ان اف تی رید (NFTrade) ، اتصال به همان شبکه دارایی NFT می باشد.

 

ان اف تی رید (NFTrade) همچنین از مبادله NFTهای کاربران در یک محیط غیرمتمرکز و ایمن با مکانیزم امانی که مبادله بین کاربران را تسهیل می کند، پشتیبانی می کند.

 

ان اف تی دی (NFTD) توکن پلتفرم ان اف تی رید (NFTrade) با عرضه توکن 135,000,000 می باشد. دارندگان توکن ان اف تی دی (NFTD) سه مزیت اصلی از جمله حقوق حاکمیتی، تخفیف در کارمزد تراکنش پلتفرم و امکان سهامداری برای NFTهای جمع آوری و مبتنی بر ابزار انحصاری را دارا می باشد .