Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
NIMUSDT
0
0
0
NIM
NIMIRT
0
0
0
NIM

مختصر از ارز نایمیک (NIM)

  • - ارز دیجیتال نایمیک با نام شناخته شده ی Nimiq و نماد اختصاری NIM در رتبه 966# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز NIM با قیمت 0.0015656700 تتر و معادل تومانی 105 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز نایمیک 10,448,026,768 میباشد.

نایمیک چیست؟

قیمت لحظه ای نایمیک: 0.001565670 دلار

نایمیک (Nimiq) یک پروتکل پرداخت غیرمتمرکز و مقاوم در برابر سانسور است که ، با اکوسیستم متنوع برنامه های خود وب بومی می باشد . رویکرد بلاک چین پیشرفته و اول مرورگر به این معنی است که کاربران مستقیماً با چیزی بیشتر از یک مرورگر به بلاک چین متصل می شوند. بنابراین هر کسی که یک مرورگر به‌روز داشته باشد می‌تواند مستقیماً به شبکه پرداخت بپیوندد، بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا تکیه بر واسطه‌های غیرضروری، پرداخت کند و پرداخت‌ها را بپذیرد. این به نایمیک (Nimiq) ویژگی «این فقط کار می‌کند» را می‌دهد که با اخلاق سادگی و سهولت استفاده بیشتر تقویت میگردد.

 

در حالی که نایمیک (Nimiq) خود به عنوان یک پروژه متمرکز بر فناوری به آغاز دوره جدیدی از پول نقد دیجیتال مستقل و مقاوم در برابر سانسور اختصاص دارد، اکوسیستم نایمیک (Nimiq) قصد دارد دسترسی همگانی و سهولت استفاده از نیم (NIM) را به اینترنت با فناوری و به صورت معمولی بیاورد. کاربران همه تلاش‌ها توسط یک ذهنیت بشردوستانه فراگیر هدایت می‌شوند، به طوری که با پذیرش فزاینده نیم (NIM) ، توانایی خیریه آن برای حمایت از اهداف خوب افزایش می‌یابد.

 

نیم (NIM) به عنوان یک ارز دیجیتال مورد استفاده توده ها طراحی گردیده است. شبکه نایمیک (Nimiq) برای عرضه کل 21 میلیارد نیم (NIM) طراحی گردیده است. توکن نیم (NIM) بومی در نایمیک (Nimiq) به عنوان یک فروشگاه و انتقال ارزش معامله می شود و به عنوان پول نقد دیجیتال عمل می نماید.