Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
NOTEIRT
0
0
0
NOTE
NOTEUSDT
0
0
0
NOTE
Notional Finance

مختصر از ارز نوشنال فایننس (NOTE)

  • - ارز دیجیتال نوشنال فایننس با نام شناخته شده ی Notional Finance و نماد اختصاری NOTE در رتبه 4439# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز NOTE با قیمت 0.1387701300 تتر و معادل تومانی 9,506 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز نوشنال فایننس 0 میباشد.

نوشنال فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای نوشنال فایننس: 0.1387701 دلار

نوشن (Notion) یک پروتکل روی اتریوم می باشد که وام و قرض‌گیری دارایی‌های کریپتو با نرخ ثابت و با مدت ثابت را از طریق یک ابزار مالی جدید به نام fCash تسهیل می‌کند.

 

تامین مالی با نرخ ثابت نحوه عملکرد بازارهای مالی است. نرخ های بهره ثابت اطمینان را ایجاد می کند و ریسک را برای فعالان بازار به حداقل می رساند و به همین دلیل است که اکثر بدهی های ایالات متحده با استفاده از نرخ های ثابت صادر می گردد. نوشن (Notion) نرخ های بهره ثابت را به سیستم مالی غیرمتمرکز اتریوم می آورد و به کاربران کریپتو دسترسی مشابهی به تامین مالی پایدار می دهد.

 

نوشن (Notion) در اوایل سال 2020 توسط تیمی از سهامداران با تخصص در فناوری، تجارت، امنیت و طراحی توسعه و راه اندازی گردید.

 

V2 مفهومی توسط دارندگان توکن نوت (NOTE) اداره می گردد. تیم نوشال (Notional) برای مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی پروتکل، توصیه‌های تجزیه و تحلیل و پارامتر را ارائه می‌کند. همانطور که پروتکل به طور فزاینده ای غیرمتمرکز می شود، تیم مفهومی از حاکمیت پروتکل عقب نشینی می کند. نوت (NOTE) یک توکن ERC-20 می باشد که بر پروتکل نوشن (Notion) حاکم است. دارندگان نوت (NOTE) می‌توانند تغییراتی را در پارامترهای سیستم و قراردادهای هوشمند پیشنهاد دهند، رای دهند و اعمال کنند.