Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
OKBIRT
0
0
0
OKB
OKBUSDT
0
0
0
OKB

مختصر از ارز او کی بی (OKB)

  • - ارز دیجیتال او کی بی با نام شناخته شده ی OKB و نماد اختصاری OKB در رتبه 36# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز OKB با قیمت 41.6982690600 تتر و معادل تومانی 2,564,128 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز او کی بی 60,000,000 میباشد.

او کی بی چیست؟

قیمت لحظه ای او کی بی : 41.6982 دلار

او کی بی (OKB) یک ارز دیجیتال است که توسط OK Blockchain Foundation و صرافی ارز دیجیتال OKEx منتشر شده است. این صرافی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان است و در حال حاضر از نظر نقدینگی در رتبه سوم و از نظر حجم معاملات در رتبه چهارم قرار دارد و انتخاب گسترده‌ای از جفت‌های معاملاتی را ارائه می‌دهد. OKEx از بسیاری جهات شبیه به غول صرافی ارزهای دیجیتال بایننس است، اما چند تفاوت اساسی بین این دو وجود دارد. پلتفرم OKEx سرویس استخراج ابری مخصوص به خود را دارد و این شرکت در ارائه معاملات آپشن برای کاربران تمرکز بیشتری دارد. در همین حال، بایننس در تلاش است تا طیف گسترده ای از خدمات ارز دیجیتال را در سطح جهانی ارائه دهد.

او کی بی (OKB) توکن یوتیلیتی OKEx است که کاربران را قادر می‌سازد تا به ویژگی‌های ویژه این صرافی ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند. این کوین به منظور محاسبه و پرداخت کارمزدهای معاملاتی و پاداش دادن به کاربران برای هلدینگ او کی بی (OKB) استفاده می شود.

OKEx از زمان راه‌اندازی در سال 2017 به یک مرکز تجاری پیشرو در جهان تبدیل شده است. این پلتفرم در بهار 2017 راه‌اندازی شد و به عنوان شاخه‌ای از پلتفرم اصلی OKCoin (که از سال 2013 در چین فعالیت می‌کند) ظاهر شد. OKCoin اکنون بر روی مبادله فیات با ارز دیجیتال متمرکز است، در حالی که OKEx بر تجارت ارز دیجیتال با یک API داخلی برای معاملات الگوریتمی متمرکز است. این صرافی همچنین به کاربران امکان دسترسی به کیف پول چند ارزی و عملکردهایی برای معاملات مارجین می دهد.

جی هائو (Jay Hao) از ابتدا به عنوان مدیرعامل به OKEx منصوب و هنوز هم این سمت را دارد. هائو وقت خود را وقف فناوری و مهندسی کرده است. او مدتی است که صنعت بلاک چین را با تمرکز بر اپلیکیشن های مبتنی بر بلاک چین برای پخش ویدئو و بازی های موبایلی دنبال کرده است. هائو قبل از پیوستن به OKEx، بیست سال تجربه در صنعت نیمه هادی داشت. او طیف گسترده ای از کدک ها را توسعه داده است که عبارتند از: UVLED، ASIC، FPGA، و کدک ها و SOC های چند رسانه ای برای پردازنده های چند رسانه ای. در طول این مدت، هائو تجربه چشمگیری در توسعه و مدیریت محصول به دست آورد.

یکی دیگر از اعضای کلیدی تیم مدیریتی Mingxing "Star" Xu است. او OKCoin را در سال 2013 در چین تاسیس کرد و شهرت زیادی در این صنعت به دست آورده است. در سال 2017، Xu صرافی جداگانه OKEx را در مالت تأسیس کرد که تحت یک نهاد حقوقی جداگانه فعالیت می کند.  امروز Xu مدیر عامل گروه OK است.

چه چیزی او کی بی (OKB) را منحصر به فرد می کند؟

 توکن او کی بی (OKB) نقش مهمی در اکوسیستم OKEx ایفا می کند. این توکن به کاربران اجازه می دهد تا 40٪ تخفیف در تراکنش ها دریافت کنند (بسته به تعداد توکن هایی که کاربر دارد). این صرافی کاربران را به دو گروه وضعیت تقسیم می کند: معمولی و VIP. کاربران عادی یک سطح با توجه به سهام او کی بیOKB خود دریافت می کنند و کاربران VIP نیز با توجه به حجم معاملات خود یک سطح دریافت می کنند. کمیسیون ها روزانه به روز می شوند و کاربران بسته به سطح مربوطه خود از تخفیف برخوردار می شوند.

اعضای پلتفرم در صورت داشتن توکن های او کی بی (OKB) می توانند درآمد غیرفعال دریافت کنند و این توکن در OKEx Earn مشارکت دارد (این پروژه به کاربران کمک می کند تا از دارایی های خود کسب درآمد کنند). هدف دیگر توکن او کی بی (OKB) تخصیص بودجه در پلتفرم OKEx Jumpstart است. شرکت در Jumpstart تنها پس از ثبت نام در سایت در دسترس است - سپس فروش از طریق MixTrust انجام می شود.