Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
OMGUSDT
0
0
0
OMG
OMGIRT
0
0
0
OMG

مختصر از ارز او ام جی نتورک (OMG)

  • - ارز دیجیتال او ام جی نتورک با نام شناخته شده ی OMG Network و نماد اختصاری OMG در رتبه 561# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز OMG با قیمت 0.3323729200 تتر و معادل تومانی 20,439 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز او ام جی نتورک 140,245,398 میباشد.

او ام جی نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای او ام جی نتورک: 0.3323729 دلار

شبکه او ام جی (OMG NETWORK) که قبلا به نام OmiseGo شناخته می‌شد، یک راه‌حل مقیاس‌پذیر لایه ۲غیرقانونی است که برای بلاک چین اتریوم ساخته شده است. شبکه او ام جی (OMG NETWORK) به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد تا توکن های ETH و ERC20 را به طور قابل توجهی سریعتر و ارزان تر از تراکنش مستقیم در شبکه اتریوم منتقل کنند.

این شبکه مبتنی بر یک راه‌حل مقیاس‌پذیر جدید به نام MoreViable Plasma است که از معماری زنجیره جانبی برای گروه‌بندی چندین تراکنش خارج از زنجیره در یک دسته استفاده می‌کند، که سپس می‌تواند به عنوان یک تراکنش واحد در زنجیره ریشه اتریوم تأیید شود. طبق گفته شبکه او ام جی (OMG NETWORK) ، این فناوری این پتانسیل را دارد که اتریوم را به هزاران تراکنش در ثانیه (TPS) مقیاس پذیر کند – به جای 10 تا 14 تراکنش در ثانیه ای که اتریوم 1.0 در حال حاضر قادر به انجام آن است.

این شبکه توسط توکن یوتیلیتی شبکه او ام جی (OMG NETWORK) تامین می‌شود، که می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های پرداخت کارمزد در شبکه او ام جی (OMG NETWORK) مورد استفاده قرار گیرد و در نهایت نیز قابل استناد خواهد بود - در ازای دریافت پاداش به حفظ امنیت شبکه کمک می‌کند.

شبکه او ام جی (OMG NETWORK) در حال حاضر متشکل از تیمی متشکل از بیش از 50 کارمند است که در سراسر جهان پراکنده شده اند. این شرکت توسط ونسا چاتیکوانیج (Vansa Chatikavanij) که در تایلند متولد شده، تأسیس شد و به عنوان یک شرکت تابعه از SYNQA - یک شرکت فین‌تک مستقر در تایلند که قبلاً با نام Omise Holdings شناخته می‌شد، فعالیت می‌کند.

ونسا چاتیکوانیج به عنوان بنیانگذار این پروژه، مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه علوم زمین و محیط زیست در دانشگاه کلمبیا نیویورک دریافت کرد. پس از آن، چاتیکوانیج به عنوان مشاوره در چندین موسسات مالی برجسته از جمله شرکت مالی بین‌المللی (IFC) و گروه بانک جهانی فعالیت داشت. البته قبل از تاسیس شبکه او ام جی (OMG NETWORK) که بعدها OmiseGo نام گرفت.

چه چیزی شبکه او ام جی (OMG NETWORK) را منحصر به فرد می کند؟

شبکه او ام جی (OMG NETWORK) معتقد است که موانع قابل توجه اتریوم که شامل سرعت و هزینه هستند، باید برطرف شود تا کسب و کارهای اصلی بخواهند محصولات و برنامه های خود را بر روی این شبکه بسازند.

به این ترتیب، پروژه شبکه او ام جی (OMG NETWORK) ایجاد شده تا اتریوم را برای کسب‌وکارها و پروژه‌هایی که می‌خواهند مقیاس پذیری خود را افزایش دهند و به طور همزمان ردپای کربن خود را کاهش دهند، جذاب‌تر کند. این پروژه این کار را با راه حل زنجیره جانبی مبتنی بر پلاسما انجام می دهد، که می تواند به کاهش مصرف برق تا 99 درصد کمک کند و هزینه ها را تا حدود دو سوم کاهش دهد، در حالی که تضمین می کند که دارایی ها توسط شبکه زیربنایی اتریوم ایمن باقی می مانند.