Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ONEIRT
0
0
0
ONE
ONEUSDT
0
0
0
ONE

مختصر از ارز هارمونی (ONE)

  • - ارز دیجیتال هارمونی با نام شناخته شده ی Harmony و نماد اختصاری ONE در رتبه 229# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ONE با قیمت 0.0156052400 تتر و معادل تومانی 934 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هارمونی 14,062,880,938 میباشد.

هارمونی چیست؟

قیمت لحظه ای هارمونی: 0.015605240 دلار

هارمونی (Harmony) یک بلاک چین باز و سریع می باشد . شبکه اصلی آن برنامه های اتریوم را با پایان تراکنش 2 ثانیه ای و 100 برابر کارمزد کمتر اجرا می کند.

 هارمونی (Harmony) با ارائه بهترین تحقیقات که به مرحله تولید رسیده است ، از سه راه بلاک چین فراتر رفته است. ثابت شده است که شاردینگ بلاک چین ها را بدون به خطر انداختن امنیت و عدم تمرکز، مقیاس می دهد.

 ما نه تنها گره‌های شبکه خود، بلکه حالت‌های بلاک چین را نیز به خرده‌هایی تقسیم می‌کنیم و در هر سه جنبه ماشین‌ها، تراکنش‌ها و ذخیره‌سازی به صورت خطی مقیاس‌بندی می‌کنیم.

 برای جلوگیری از حملات تک تکه، باید تعداد گره‌ها به‌اندازه کافی در هر خرده و تصادفی رمزنگاری‌شده داشته باشیم تا مرتباً دوباره خرد شود. هر قطعه دارای 250 گره برای تضمین امنیتی قوی در برابر رفتارهای بیزانسی است. ما از تابع تأخیر قابل تأیید (VDF) برای عضویت غیرقابل تعصب و غیرقابل پیش بینی به اشتراک گذاری استفاده می کنیم.

توکن وان (ONE) توکن بومی برای پرداخت هزینه تراکنش است. توکن وان (ONE) توکن بومی است که برای شرط بندی و شرکت در حکومت باز پذیرفته گردیده است.

 مدل Harmony Economics انتشار سالانه را به 441 میلیون توکن (حدود 3 درصد نرخ در بلندمدت) محدود کرده است . مدل ما بازدهی ساده و قابل پیش بینی را به اعتباردهنده ها می دهد. تمام کارمزدهای تراکنش برای جبران این انتشار سوزانده می شوند، و طبیعتاً زمانی که استفاده از شبکه ما بالا می رود، تورم صفر می گردد.