Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ORCAIRT
0
0
0
ORCA
ORCAUSDT
0
0
0
ORCA

مختصر از ارز اورکا (ORCA)

  • - ارز دیجیتال اورکا با نام شناخته شده ی Orca و نماد اختصاری ORCA در رتبه 328# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ORCA با قیمت 3.4607170300 تتر و معادل تومانی 234,094 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اورکا 49,990,353 میباشد.

اورکا چیست؟

قیمت لحظه ای اورکا: 3.46071 دلار

اورکا (Orca) ساده‌ترین، سریع‌ترین و کاربرپسندترین AMM و Aggregator در Solana می باشد. به‌عنوان تیمی با دانش عمیق هم در مورد طراحی کریپتو و هم طراحی انسان‌محور، ما مأموریت داریم تا بهترین تجربیات را در DeFi ایجاد کنیم.

 

اورکا (Orca) به دنبال ارائه یک تجربه ساده تر و انسان محورتر برای معامله گران در Solana به روش های زیر می باشد:

 

1. شاخص قیمت منصفانه: وقتی کاربران معامله ای را در اورکا (Orca) وارد می کنند، بررسی می کنیم که آیا هر دو شرط زیر را دارا میباشد. نرخ در 1٪ از نرخ بازار فهرست شده در CoinGecko است. ii لغزش کمتر یا برابر با تنظیم تحمل شما است (پیش‌فرض 1٪). در این صورت، کاربران علامت تیک سبز بزرگ را در بالا می بینند و می توانند با اطمینان Exchange را بزنند. در غیر این صورت، اورکا (Orca) یک هشدار نرخ یا اخطار لغزش نمایش می دهد تا کاربران بتوانند تصمیم آگاهانه ای در مورد معامله بگیرند.

 

2. موجودی توکن: اورکا (Orca) یک پنل Tokens را مستقیماً به رابط اورکا (Orca) اضافه کرده است. در آنجا، کاربران می‌توانند موجودی خود را برای همه توکن‌های فهرست‌شده در اورکا (Orca) ، از جمله به‌روزرسانی‌های زنده هنگام معامله یا ارائه نقدینگی ببینند. توکن او آر سی ای (ORCA) ارز اصلی پروتکل اورکا (Orca) برای حکومت می باشد. توکن حاکمیت او آر سی ای (ORCA) برای حمایت از سلامت طولانی مدت پروتکل اورکا (Orca) طراحی گردیده است.