Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ORDIUSDT
0
0
0
ORDI
ORDIIRT
0
0
0
ORDI

مختصر از ارز اوردینالز (ORDI)

  • - ارز دیجیتال اوردینالز با نام شناخته شده ی Ordinals و نماد اختصاری ORDI در رتبه 9733# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ORDI با قیمت 70.1561275700 تتر و معادل تومانی 4,721,540 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اوردینالز 0 میباشد.

اوردینالز چیست؟

قیمت لحظه ای اوردینالز: 70.1561 دلار

درباره رمزارز Ordinals (ORDI)

در ساتوشی با استفاده از پروتکل Ordinals ایجاد می شود. کتیبه نیازی به استفاده از رمز جداگانه، زنجیره جانبی یا تغییر بیت کوین ندارد. کاری که پروتکل Ordinals انجام می دهد این است که برای هر ساتوشی اطلاعاتی مانند متن، تصاویر، صدا و تصویر و غیره می نویسد. به دلیل محدودیت اندازه بلوک بیت کوین، اطلاعات اصلی برای inscribe (یعنی mint mint) عمدتا متن است. و تصاویر، به صورت NFT و توکن.

 

رمز ارز Ordinals (ORDI) یک رمزارز دیجیتال است که برای تسهیل تراکنش های مالی در فضای دیجیتال طراحی شده است. این رمزارز بر اساس فناوری بلاکچین ایجاد شده است و هدف آن ارائه یک پلتفرم امن، شفاف و قابلیت اطمینان برای انجام تراکنش های مالی است.

 

برخلاف بسیاری از رمزارزهای دیگر،  Ordinals (ORDI) تلاش نمی‌کند تا در رقابت با بیت کوین یا اتریوم قرار بگیرد. به جای آن، این رمزارز به عنوان یک ابزار برای انجام تراکنش های مالی در سطح بالایی طراحی شده است.

 

یکی از ویژگی های مهم Ordinals (ORDI) این است که امنیت آن بسیار بالاست. این رمزارز از الگوریتم های رمزنگاری بسیار پیشرفته استفاده می کند تا از نفوذ های نامطلوب جلوگیری کند. همچنین،  Ordinals (ORDI) دارای سرعت بالایی در انجام تراکنش هاست و به عنوان یک پلتفرم محاسباتی برای ارائه خدمات مبتنی بر بلاکچین نیز قابل استفاده است.

 

در کل،  Ordinals (ORDI) یک رمزارز با ظرفیت بالا و امنیت بیشتری است که به عنوان یک ابزار برای تسهیل تراکنش های مالی در فضای دیجیتال طراحی شده است.