Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ORNUSDT
0
0
0
ORN
ORNIRT
0
0
0
ORN
Orion Protocol

مختصر از ارز اوریون پروتکل (ORN)

  • - ارز دیجیتال اوریون پروتکل با نام شناخته شده ی Orion Protocol و نماد اختصاری ORN در رتبه 534# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ORN با قیمت 2.1931593000 تتر و معادل تومانی 148,373 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اوریون پروتکل 34,146,255 میباشد.

اوریون پروتکل چیست؟

قیمت لحظه ای اوریون پروتکل: 2.19315 دلار

اوریون پروتکل (ORN) که بر اساس پیشرفته ترین تجمیع کننده نقدینگی توسعه یافته ساخته شده است، برخی از بزرگترین مشکلات DeFi را با تجمیع نقدینگی کل بازار کریپتو در یک پلتفرم غیرمتمرکز حل می نماید. حاکم بر پروتکل مکانیسم اختصاصی سهامداری Delegated Proof of Broker می باشد که هر عملکردی را از طریق یک کارگزاری غیرمتمرکز با توکن اوریون پروتکل (ORN) با محدودیت عرضه در هسته آن انجام می دهد. این زیربنای هر راه حل حیاتی صنعت ساخته شده بر اساس پروتکل می باشد، از ترمینال اوریون پروتکل (ORN) تا راه حل های Orion Enterprise برای بلاک چین، صرافی ها، و پروژه های رمزنگاری، با سیزده جریان درآمد متفاوت است .

 

اوریون پروتکل (ORN) نوع جدیدی از پلتفرم DeFi است که بهترین ویژگی‌های صرافی‌ها، کارگزاری‌ها و اپلیکیشن‌های معاملاتی فوری را ترکیب می‌نماید. این پلتفرم حول یک تجمیع کننده نقدینگی ساخته شده است که به تمام صرافی ها و استخرهای مبادله ارزهای اصلی (متمرکز و غیرمتمرکز) متصل است و به کاربران امکان می دهد بهترین قیمت را برای معاملات خود از یک پورتال واحد به دست آورند. اوریون پروتکل (ORN) همراه با ابزارهای قدرتمند برای مدیریت پورتفولیو، امنیت، راحتی و انعطاف پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهد. این پلتفرم برای معامله گران با تجربه، معامله گران نهادی و تازه واردان به طور یکسان مناسب می باشد.

 

پلتفرم و اکوسیستم اوریون پروتکل (ORN) از توکن او آر ان (ORN) ، یک توکن ERC-20 پشتیبانی می‌شود. تمام فعالیت های اصلی در پلتفرم اوریون پروتکل (ORN) را می توان با توکن ابزار اوریون پروتکل (ORN)  پرداخت کرد. در حالی که سایر ارزها پذیرفته می شوند، پرداخت با اوریون پروتکل (ORN) تخفیفی را برای هزینه ها و سایر عملکردها تضمین می نماید. پرداخت‌های غیر او آر ان (ORN) در زمان واقعی با بهترین قیمت در هر صرافی موجود به او آر ان (ORN) تبدیل می‌شود. علاوه بر این، او آر ان (ORN) ارز پرداختی برای تمام خدمات ارائه شده توسط پروتکل اوریون پروتکل (ORN) خواهد بود.