Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
OSMOIRT
0
0
0
OSMO
OSMOUSDT
0
0
0
OSMO

مختصر از ارز اسموز (OSMO)

  • - ارز دیجیتال اسموز با نام شناخته شده ی Osmosis و نماد اختصاری OSMO در رتبه 154# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز OSMO با قیمت 0.5479395900 تتر و معادل تومانی 32,797 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اسموز 672,049,578 میباشد.

اسموز چیست؟

قیمت لحظه ای اسموز: 0.5479395 دلار

اسموز (OSMO) یک پروتکل پیشرفته AMM می باشد که با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا AMM های سفارشی شده خود را طراحی، بسازند و مستقر نمایند.

 

ناهمگونی و حاکمیت دو اصل اصلی اکوسیستم کیهان هستند واسموز (OSMO) این دو ارزش را می گیرد و آنها را به ویژگی های اصلی این پروتکل AMM تعمیم می دهد. به جای اینکه هدف یک رویکرد یکسان و یکسان برای AMMها و استخرهای نقدینگی آن باشد، اسموز (OSMO) به گونه ای طراحی شده است که کارآمدترین راه حل از طریق فرآیند آزمایش و تکرار سریع با استفاده از اهرم خرد جمعیت قابل دستیابی است. این امر با ارائه قابلیت شخصی‌سازی عمیق به طراحان AMM و مکانیزم حاکمیتی که توسط آن ذینفعان هر یک از استخرهای AMM (یعنی تامین‌کنندگان نقدینگی) می‌توانند استخرهای خود را اداره و هدایت نمایند، به دست می‌آورد. ویژگی‌هایی که هدف آن ارائه می‌شود: برای دارایی‌های زنجیره‌ای متقابل، منحنی‌های قابل تنظیم، کارمزدها و سایر پارامترها، مدیریت LP، مشوق‌های ارائه‌دهنده نقدینگی طراحی گردیده است.

 

توکن اسموز (OSMO) یک توکن حاکمیتی است که یک روش هماهنگی غیرمتمرکز را برای دارندگان توکن فراهم می‌نماید تا مسیر استراتژیک و کلیه تغییرات آتی پروتکل اسموز (OSMO) را تعیین نمایند. پیش بینی می شود که اسموز (OSMO) عمدتاً در عملکردهای (اگرچه حاکمیت ممکن است برخی از عملکردها را اضافه یا حذف کند): رأی گیری در مورد ارتقاء پروتکل. تخصیص پاداش استخراج نقدینگی برای استخرهای نقدینگی؛ تنظیم هزینه مبادله شبکه پایه استفاده گردد.