Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
OVRUSDT
0
0
0
OVR
OVRIRT
0
0
0
OVR

مختصر از ارز او وی آر (OVR)

  • - ارز دیجیتال او وی آر با نام شناخته شده ی OVR و نماد اختصاری OVR در رتبه 889# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز OVR با قیمت 0.4184323800 تتر و معادل تومانی 28,272 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز او وی آر 50,994,674 میباشد.

او وی آر چیست؟

قیمت لحظه ای او وی آر: 0.4184323 دلار

او وی آر (OVR) زیرساخت غیرمتمرکز برای متاور AR می باشد که دنیای فیزیکی و مجازی را از طریق واقعیت افزوده ادغام می کند . او وی آر (OVR) را می توان با قرار دادن خود به عنوان یک مرورگر محتوا به عنوان یک استاندارد در تجربیات واقعیت افزوده تعریف کرد که در آن کاربر محتوا را انتخاب نمی کند بلکه جهان تجربیات ممکن را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود ارائه می دهد.

تجربیات واقعیت افزوده می تواند از محتوای سه بعدی ایستا و صحنه های تعاملی بسیار پیچیده و فوق واقعی باشد که محتوای مجازی را با درگیر کردن کاربر تا تعامل فیزیکی با دنیای اطراف ، با دنیای واقعی ادغام می کند . تاکنون سیستمی که از این تجربیات بهره می برد دستگاه های موبایل مبتنی بر iOS و اندروید و عینک های هوشمند مانند Hololens، Magic Leap و هدست‌های ارزان قیمت AR بر اساس پروژه holokit می باشند . او وی آر (OVR) که به عنوان یک پلتفرم عمل می کند، از سخت افزار فعلی موجود در بازار پشتیبانی می نماید و با ادغام نرم افزار از تمام سخت افزارهای نسل بعدی عرضه شده در بازار پشتیبانی می کند . بنابراین این پلتفرم به عنوان یک استاندارد مستقل از سخت افزار می باشد .

OVRLland ها بسته هایی هستند که در یک دفتر کل مبتنی بر بلاک چین ذخیره می گردند که لایه دیجیتالی تقسیم سیاره ما را به شش ضلعی تشکیل می دهند. توکن OVRLand یک توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر استاندارد ERC-721 می باشد که همچنین امکان در اختیار داشتن غیرمتمرکز دارایی های  دیجیتالی مانند OVRLands و OVRExperiences را فراهم می نماید که از طریق چشم یک دستگاه تلفن همراه یا یک شیشه هوشمند بر واقعیت افزوده می گردند و به واقعیت افزوده جان می بخشند .

توکن او وی آر (OVR) یک توکن کاربردی می باشد . او وی آر (OVR) یک سیستم تبلیغاتی غیرمتمرکز را بر اساس اصل ناشر/تبلیغ کننده پیاده سازی می نماید که در آن مالک OVRO می تواند توکن او وی آر (OVR) را با قرار دادن محتوای حمایت شده پیشنهاد شده توسط تبلیغ کنندگان در تجربه واقعیت افزوده کسب نماید .