Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PENDLEUSDT
0
0
0
PENDLE
PENDLEIRT
0
0
0
PENDLE

مختصر از ارز پندل (PENDLE)

  • - ارز دیجیتال پندل با نام شناخته شده ی Pendle و نماد اختصاری PENDLE در رتبه 98# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PENDLE با قیمت 4.9303692000 تتر و معادل تومانی 292,882 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پندل 153,925,580 میباشد.

پندل چیست؟

قیمت لحظه ای پندل: 4.93036 دلار

پندل (Pendle) پروتکلی می باشد که امکان داد و ستد بازده آتی توکن شده را در یک سیستم AMM فراهم می نماید. هدف آن این است که به دارندگان دارایی‌های مولد بازدهی این فرصت را بدهد که بازدهی بیشتری تولید کنند و بازدهی آتی را در پیش بگیرند، در حالی که به معامله‌گران اجازه می‌دهد بدون نیاز به وثیقه اساسی، در معرض جریان‌های بازدهی آتی قرار بگیرند. سه جزء وجود دارد که سیستم

 

پندل (Pendle) را تشکیل می دهد:

 

 

 

توکنیزاسیون بازده، بازارساز خودکار پندل (Pendle) (AMM) و حاکمیت.

 

 

 

دارندگان دارایی های بازدهی می توانند این توکن ها را به پندل (Pendle) سپرده گذاری کنند. با انجام این کار، کاربر یک Token مالکیت (OT)، که نماینده اصل اساسی است، و یک Token (YT) که نشان دهنده حق دریافت بازده است، به دست می آورد.

 

 

 

سپس کاربران می توانند از YT خود به دو روش مختلف استفاده نمایند. در مرحله اول، آنها می توانند YT خود را به AMM های پندل ( Pendle ) سپرده گذاری کنند تا نقدینگی را برای پندل ( Pendle )  فراهم نمایند. در ازای آن، کارمزد و سایر مشوق‌ها به این تامین‌کنندگان نقدینگی (LP) داده می‌شود. ثانیا، آنها می توانند YT خود را در قبال پول نقد به فروش برسانند و به آنها این امکان را می دهد که نرخ های بهره را تثبیت کنند و بلافاصله بازده خود را قفل کنند.

 

 

 

پندل $(PENDLE) یک توکن ابزار خالص در هنگام راه‌اندازی می باشد که عملکردهای حاکمیتی آن پس از بلوغ کافی پروتکل ارائه می‌گردد. این در نهایت کلید مکانیک ارزش تعهدی و مدیریت پروتکل خواهد بود.