Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PEPE2IRT
0
0
0
PEPE2
PEPE2USDT
0
0
0
PEPE2

مختصر از ارز پپه 2 (PEPE2)

  • - ارز دیجیتال پپه 2 با نام شناخته شده ی PEPE2 و نماد اختصاری PEPE2 در رتبه 20# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PEPE2 با قیمت 0.0000000419 تتر و معادل تومانی 0.00257922 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پپه 2 0 میباشد.

پپه 2 چیست؟

قیمت لحظه ای پپه 2: 0.0000000419 دلار

درباره میم کوین pepe2

 

Pepe 2.0 یک سکه کاملاً جدید است در حال حاضر سر و صدای زیادی در حوزه رمزنگاری ایجاد کرده است، و بسیاری را به حدس و گمان واداشت که آیا سوپرهیت بعدی میم کوین است یا خیر.

این توکن ادعا می کند، "این توکن تا سقف یک میلیارد دلاری بازار را دوباره انجام می دهد". با این حال، تحلیل ما نشان می دهد که بعید است.
Coinmarketcap Pepe 2.0 را اینگونه توصیف می کند که می خواهد "موضوع را درست کند" و اجرای میلیارد دلاری خود را دوباره انجام دهد. در ادامه توضیحات آمده است: «آموزش از اشتباهات توکن‌های گذشته، قرار دادن برخی سرمایه‌گذاران در لیست سیاه، راه‌اندازی در تعطیلات آخر هفته که با خانواده و دوستانتان وقت می‌گذرانید... او نسخه جدیدی از خودش است، او اکنون PEPE 2.0 است. #PEPE2».
این پروژه با حمایت یک تیم مبتکر، تجربه خوب و سرمایه شخصی مناسب، صنعت میم کوین را به طور کامل مورد بررسی قرار داده است. آنها می خواهند مطمئن شوند که اشتباهات گذشته را در آستانه تعقیب میلیارد دلاری خود تکرار نمی کنند. Pepe 2.0 همچنین دلایل برجسته بودن آنها در بازار را فهرست می‌کند: «امکانات تأمین شده، برندسازی در نقطه‌نظر، و دسترسی غیرقابل پیش‌بینی». با همه حساب ها، برخی از ویژگی های آن باعث می شود که یکی از بهترین ممکوین های جدید در بازار به نظر برسد.