Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PHAIRT
0
0
0
PHA
PHAUSDT
0
0
0
PHA
Phala Network

مختصر از ارز فالا نتورک (PHA)

  • - ارز دیجیتال فالا نتورک با نام شناخته شده ی Phala Network و نماد اختصاری PHA در رتبه 380# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PHA با قیمت 0.1352661000 تتر و معادل تومانی 8,321 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فالا نتورک 731,057,868 میباشد.

فالا نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای فالا نتورک: 0.1352661 دلار

فالا نتورک (Phala) یک ابر محاسباتی وب 3.0 می باشد که از حریم خصوصی داده ها پشتیبانی می کند و در عین حال غیرقابل اعتماد است. برخلاف سرویس ابری متمرکز، فالا (Phala) صاحب هیچ سرور یا مرکز داده ای نمی باشد . هر کسی می‌تواند سرورهای بدون مجوز را در فالا نتورک (Phala) ارائه نماید و به دلیل ترکیبی هوشمندانه از بلاک چین و محیط‌های اجرایی قابل اعتماد (TEE)، می‌توانیم مطمئن شویم که سرورها حتی زمانی که در موقعیت شبکه لبه قرار دارند، نمی‌توانند شرور باشند. این زیرساخت یک ابر محاسباتی بدون اعتماد قدرتمند، ایمن و مقیاس پذیر ایجاد می کند.

 

فالا نتورک (Phala) به دنبال ارائه ضمانت‌های قوی برای محرمانه‌بودن بدون به خطر انداختن قابلیت همکاری بین قراردادی است، به این معنی که قراردادهای محرمانه در فالا نتورک (Phala) می‌توانند آزادانه با سایر قراردادهای محرمانه تعامل داشته باشند. علاوه بر این، فالا نتورک (Phala) به عنوان یک پاراچین پولکادوت، قابلیت همکاری زنجیره‌ای متقابل قراردادهای هوشمند را قادر می‌سازد تا به طور محرمانه دارایی‌ها را روی بلاک چین دیگری عملیاتی نمایند.

 

پی اچ ای (PHA) توکن ابزار بومی فالا نتورک (Phala) است. فالا (Phala) زیرساخت گسترده ای از جمله ویجت های محرمانه متقابل زنجیره ای و پلتفرم محاسباتی همه منظوره غیرقابل اعتماد را فراهم می نماید. همه این ویژگی ها با پی اچ ای (PHA) قابل دسترسی می باشند. برای اینکه یک دروازه‌بان باشید، باید مقدار مشخصی از پی اچ ای (PHA) را به اشتراک بگذارید. اگر به قوانین دروازه بان خیانت کند، سهام جریمه می شود. سهامدارانی که دارای مقدار معینی از پی اچ ای (PHA) هستند، می‌توانند به Phala DAO بپیوندند تا بیشتر در اداره جامعه مشارکت نمایند.