Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PNKIRT
0
0
0
PNK
PNKUSDT
0
0
0
PNK

مختصر از ارز کلروس (PNK)

  • - ارز دیجیتال کلروس با نام شناخته شده ی Kleros و نماد اختصاری PNK در رتبه 854# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PNK با قیمت 0.0289221100 تتر و معادل تومانی 1,708 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کلروس 776,626,703 میباشد.

کلروس چیست؟

قیمت لحظه ای کلروس: 0.0289221 دلار

کلروس (Kleros) (PNK) یک پروژه حل اختلاف غیرمتمرکزمی باشد که در ژوئیه 2018 راه اندازی گردید. این یک پروتکل حل اختلاف آنلاین منبع باز می باشد که از زنجیره بلوکی و جمع سپاری برای داوری منصفانه اختلافات استفاده می کند.

کلروس (Kleros) یک سرویس واسطه برای برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و کاربران آنها را ارائه می دهد. اگر سرویس ارائه شده توسط برنامه اختلاف ایجاد نکند، کلروس (Kleros) به عنوان یک سرویس شخص ثالث غیرقابل اعتماد برای پرداخت عمل می نماید.

با این حال، هنگامی که یک اختلاف رخ می دهد، هر یک از طرفین می توانند از طریق داوران کلروس (Kleros) که از صاحبان توکن های پی ان کی (PNK) انتخاب می شوند، برای داوری درخواست دهند. پی ان کی (PNK) یک توکن ابزار ERC-20 مبتنی بر اتریوم با منبع ثابت می باشد.

در این مرحله، هیئت منصفه می توانند تصمیمی بگیرند که به نفع هر یک از طرفین باشد. هزینه های داوری در قالب ETH بین همه داوران توزیع می گردد. هیئت منصفه ای که تصمیم اقلیت صادر کرده اند بخشی از توکن های پی ان کی (PNK) خود را به نفع اکثریت هیئت منصفه از دست می دهند. این تصمیم با هزینه قابل تجدیدنظر است. ماموریت اعلام شده کلروس (Kleros) ارائه دسترسی آسان تر به عدالت و بهبود آزادی فردی می باشد.

کلروس (Kleros) هزینه‌ای را دریافت می‌کند که قابل پرداخت در ETH است و توسط طرفین اختلاف ارائه می‌شود یا از وجوهی که قبلاً در امانت قفل شده بود برداشت می‌گردد.