Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PONDUSDT
0
0
0
POND
PONDIRT
0
0
0
POND

مختصر از ارز مارلین (POND)

  • - ارز دیجیتال مارلین با نام شناخته شده ی Marlin و نماد اختصاری POND در رتبه 281# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز POND با قیمت 0.0187784400 تتر و معادل تومانی 1,175 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز مارلین 8,087,375,977 میباشد.

مارلین چیست؟

قیمت لحظه ای مارلین: 0.018778440 دلار

مارلین (Marlin) یک پروتکل باز می باشد که زیرساخت شبکه قابل برنامه ریزی با کارایی بالا را برای DeFi و Web 3.0 فراهم می نماید. این یک پروژه منبع باز می باشد که هدف آن مقیاس‌پذیری پلتفرم‌های همتا به همتا با بهینه‌سازی ارتباط بین گره‌ها است. می توان آن را به عنوان libp2p انگیزشی در نظر گرفت.

مارلین (Marlin) در حال کار بر روی مشکلات جالبی مانند کشف اقتصاد رمزنگاری برای تشویق گره‌های کامل برای انتشار بلوک‌ها و تراکنش‌ها، ایجاد توپولوژی‌های شبکه در شبکه‌ای که به سرعت در حال تغییر است و یافتن مسیرهای گردش کارآمد با منابع متعدد و مقصدهای متعدد می باشد.

شبکه مارلین (Marlin) قادر است به تأخیر جهانی کمتر از 150 میلی‌ثانیه دست یابد. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا سیستم های توزیع شده پاسخگو با کارایی بالا (شامل بلاک چین ها و dapps) بسازند. این می تواند به تعداد زیادی گره بدون به خطر انداختن عملکرد مقیاس شود. توسعه‌دهندگان دیگر با قابلیت‌های fanout یک گره محدود نمی‌شوند.

یک مجموعه یارانه ای برای راه اندازی شبکه در مراحل اولیه (با توکن بومی مارلین (Marlin) ، پوند (POND)) تدارک دیده شده است. پوند (POND) یک قرارداد توکن استاندارد ERC-20 با عرضه کل 10 میلیارد می باشد. پاداش های شبکه از طریق مخزن یارانه برای کارهای انجام شده توسط رله ها همانطور که در بالا ذکر شد در پوند (POND) توزیع می گردد. پوند (POND) ممکن است به رله‌کننده‌ها تفویض شود و اگر رله‌ای که به آن تفویض شده از پروتکل پیروی نکند، مشمول جریمه‌های کاهشی می‌شود.