Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
POWRUSDT
0
0
0
POWR
POWRIRT
0
0
0
POWR

مختصر از ارز پاور لجر (POWR)

  • - ارز دیجیتال پاور لجر با نام شناخته شده ی Powerledger و نماد اختصاری POWR در رتبه 363# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز POWR با قیمت 0.2068183300 تتر و معادل تومانی 12,709 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پاور لجر 512,375,110 میباشد.

پاور لجر چیست؟

قیمت لحظه ای پاور لجر: 0.2068183 دلار

پاور لجر (Power Ledger) سیستم عاملی برای بازارهای انرژی جدید می باشد که امکان ردیابی و تجارت انرژی، خدمات انعطاف پذیری و کالاهای زیست محیطی را فراهم می نماید.

 

پلتفرم پاور لجر (Power Ledger) ماژولار و مقیاس پذیر است: همه محصولات را می توان به طور جداگانه قرارداد کرد و در صورت نیاز مقیاس بندی نمود. محصولات به سه رکن تقسیم می شوند:

 

تجارت انرژی و قابلیت ردیابی: ویژگی‌های مسیر و تجارت پلتفرم به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا از منشأ و جریان انرژی مطلع باشند. این می‌تواند به مصرف‌کنندگان امکان انتخاب نسبت به انرژی مصرفی‌شان را بدهد و تجارت همتا به همتا را تسهیل نماید. تجارت انرژی خورشیدی P2P می تواند بدون یارانه با انرژی خورشیدی اضافی در شبکه مقابله کند.

 

تجارت انعطاف‌پذیری: MODE یا بازاری برای بهینه‌سازی انرژی توزیع‌شده، بازاری است که مالکان منابع انرژی توزیع‌شده (DER) و بارهای انعطاف‌پذیر را قادر می‌سازد تا خدمات شبکه را برای کسب درآمد از دارایی‌های خود ارائه دهند.

 

تجارت کالاهای زیست محیطی: فناوری پلتفرم برای اطمینان از تجارت کالاهای زیست محیطی مانند گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر و اعتبارات کربن، شفاف تر، ایمن تر و کارآمدتر استفاده می گردد. وقتی پاور لجر (Power Ledger) با مشتری شریک می شود که می خواهد به مجموعه محصولات روی پلتفرم دسترسی پیدا نماید، باید اوراق قرضه به شکل توکن های پاور لجر (Power Ledger) ارائه شود. این اوراق پاور لجر (Power Ledger) برای مدت زمانی که مشتری از پلتفرم پاور لجر (Power Ledger) استفاده می‌کند به امانت گذاشته می‌شود و پس از خروج مشتری از پلتفرم، اگر مشتری هیچ پرداخت معوقه‌ای به پاور لجر (Power Ledger) و سایر مشتریان نداشته باشد، بازگردانده می‌شود.