Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PUNDIXUSDT
0
0
0
PUNDIX
PUNDIXIRT
0
0
0
PUNDIX

مختصر از ارز پاندی ایکس(جدید) (PUNDIX)

  • - ارز دیجیتال پاندی ایکس(جدید) با نام شناخته شده ی Pundi X[new] و نماد اختصاری PUNDIX در رتبه 388# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PUNDIX با قیمت 0.3782937900 تتر و معادل تومانی 23,719 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پاندی ایکس(جدید) 258,491,637 میباشد.

پاندی ایکس(جدید) چیست؟

قیمت لحظه ای پاندی ایکس(جدید): 0.3782937 دلار

پاندی اکس (Pundi X) یک اکوسیستم متشکل از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد که پرداخت های مبتنی بر بلاک چین را در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی تسهیل می نماید. ارائه فناوری اصلی Pundi XPOS است، یک سیستم سخت افزاری PoS برای بازرگانان که پرداخت ها و تراکنش های ارز دیجیتال را از طریق کیف پول های موبایل و کارت های بانکی تسهیل می نماید. به عنوان یک راه حل یکپارچه برای خرده فروشان، دستگاه XPOS می تواند از برنامه های هوشمند خرده فروشی، مدیریت موجودی، مدیریت سفارش و برنامه های وفاداری پشتیبانی نماید. ماموریت پاندی اکس (Pundi X) این است که با اجازه دادن به فروشگاه ها برای خرید، فروش و پذیرش همزمان ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال را در دسترس تر نماید. توانمندسازی توسعه دهندگان بلاک چین و دارندگان توکن برای استفاده از ارزهای دیجیتال در هر فروشگاه فیزیکی در جهان می باشد.
تراکنش های XPOS بلافاصله در کمتر از 0.5 ثانیه انجام می گردد. بدون تاخیر فقط پرداخت کن و برو.
XPOS یک ارز دیجیتال خنثی است، بنابراین می توانید با سکه ها یا توکن های مورد علاقه خود مانند BTC، ETH، BNB، PUNDIX و غیره معامله نمایید.
کارت XPASS یک کارت تپ با کاربری آسان برای مبتدیان کریپتو می باشد. آن را با ارزهای دیجیتال دلخواه خود پر نمایید و به راحتی پرداخت نمایید. همچنین می‌توانید کارت XPASS خود را با برنامه تلفن همراه XWallet جفت کنید و از آن با XPOS استفاده نمایید.
مشتریان علاوه بر پرداخت، می توانند ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را از XPOS به راحتی خریداری نمایند. این تجربه به آسانی خرید یک فنجان قهوه می باشد.
برای جلوگیری از هرگونه خطر نوسان، تجار تسویه حساب خود را با ارز ثابت (یا فیات با شراکت با شرکای توزیع خود) دریافت خواهند کرد.