Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PUSHIRT
0
0
0
PUSH
PUSHUSDT
0
0
0
PUSH
Ethereum Push Notification Service

مختصر از ارز اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس (PUSH)

  • - ارز دیجیتال اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس با نام شناخته شده ی Ethereum Push Notification Service و نماد اختصاری PUSH در رتبه 1011# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PUSH با قیمت 0.2366180300 تتر و معادل تومانی 13,982 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس 60,365,125 میباشد.

اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس چیست؟

قیمت لحظه ای اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس: 0.2366180 دلار

اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس (Ethereum Push Notification Service) (EPNS) یک پروتکل اعلان غیرمتمرکز می باشد که به کاربران (آدرس های کیف پول) امکان می دهد اعلان ها را دریافت کنند و از طریق مشارکت فعال انگیزه های رمز را دریافت نمایند.

 

اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس (Ethereum Push Notification Service) به کاربران این امکان را می دهد که کنترل مستقیمی بر خدماتی که از آنها اعلان دریافت می کنند داشته باشند. این پروتکل قوانینی را بر روی سرویس ها ، از جمله محافظت از هرزنامه برای کاربران، محدود کردن توانایی آنها برای افزودن کیف پول به عنوان مشترک، و غیره تحمیل می کند. بیشتر شبیه یک فید اجتماعی (مثلا توییتر) است تا یک اطلاعات زودگذر (اگرچه ابزاری برای انجام این کار نیز وجود دارد).

 

توکن‌های پروتکل پوش (PUSH) برای ایجاد انگیزه در چرخه پذیرش مداوم برای پروتکل اتریوم پوش نوتیفیکیشن سرویس (Ethereum Push Notification Service) طراحی شده‌اند. این امر با اطمینان از ایجاد انگیزه برای همه کاربران درگیر با پاداش یا تشویق آنها از طریق مشوق ها و جریمه ها به دست می آید، مشارکت مداوم آنها برای رشد و پذیرش پروتکل و دستیابی به چشم انداز تبدیل شدن به استاندارد اطلاع رسانی وب 3 ضروری می باشد.