Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
PYTHIRT
0
0
0
PYTH
PYTHUSDT
0
0
0
PYTH

مختصر از ارز پی وای تی اج نتورک (PYTH)

  • - ارز دیجیتال پی وای تی اج نتورک با نام شناخته شده ی PYTH و نماد اختصاری PYTH در رتبه 9997# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز PYTH با قیمت 0.7208188400 تتر و معادل تومانی 48,690 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پی وای تی اج نتورک 0 میباشد.

پی وای تی اج نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای پی وای تی اج نتورک: 0.7208188 دلار

درباره pyth

 

  

شبکه Pyth بزرگترین اوراکل شخص اول برای داده های مالی جهان است. از بیش از 300 فید قیمت در زمان واقعی در کلاس های دارایی اصلی از جمله دارایی های دیجیتال، سهام، ETF، FX و کالاها پشتیبانی می کند. این شبکه شامل برخی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها، بازارسازان و ارائه‌دهندگان خدمات مالی در جهان است که داده‌های قیمت اختصاصی خود را روی زنجیره برای تجمیع و توزیع در برنامه‌های کاربردی قرارداد هوشمند مشارکت می‌دهند.

 

به لطف طراحی نوآورانه pull oracle شبکه Pyth، برنامه‌های کاربردی می‌توانند بدون زحمت آخرین قیمت را بر اساس تقاضا بر روی بلاک چین بومی خود بکشند. در کمتر از یک سال از راه اندازی مدل کشش متقاطع خود، این شبکه بیش از 1 میلیارد دلار ارزش کل را تضمین کرده است. شبکه Pyth توسط پروتکل‌های DeFiبیش از 70 میلیارد دلار در حجم معاملات و در بیش از 200 برنامه کاربردی استفاده شده است.

 

شبکه Pyth پروتکلی است که به فعالان بازار اجازه می‌دهد تا داده‌های قیمت را در زنجیره برای استفاده از قراردادهای هوشمند منتشر کنند. پروتکل تعاملی است بین:

 

ارائه دهندگان داده، که اطلاعات قیمت اختصاصی خود را به برنامه Oracle Pyth ارسال می کنند. شبکه Pyth چندین ارائه دهنده داده برای هر فید قیمت دارد تا دقت و استحکام سیستم را بهبود بخشد.