Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
QNTUSDT
0
0
0
QNT
QNTIRT
0
0
0
QNT

مختصر از ارز کوانت (QNT)

  • - ارز دیجیتال کوانت با نام شناخته شده ی Quant و نماد اختصاری QNT در رتبه 76# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز QNT با قیمت 98.4181857400 تتر و معادل تومانی 5,823,599 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کوانت 12,072,738 میباشد.

کوانت چیست؟

قیمت لحظه ای کوانت: 98.4181 دلار

کوانت (Quant) در ژوئن 2018 با هدف اتصال بلاک چین و شبکه ها در مقیاس جهانی، بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه راه اندازی شد. کوانت اولین پروژه ای است که مشکل قابلیت همکاری را از طریق ایجاد اولین سیستم عامل بلاک چین حل می کند.

این پروژه به عنوان یک فناوری دفتر کل توزیع شده سیستم عامل - و شبکه Overledger - برای اتصال شبکه های مختلف بلاک چین ساخته شده است. این پروژه به‌عنوان اولین سیستم‌عاملی است که برای بلاک چین ساخته شده است.

هدف اصلی کوانت (Quant) – با استفاده از Overledger – پر کردن شکافی است که بین بلاک چین‌های مختلف وجود دارد. ستون فقرات این پروژه شبکه Overledger است که کوانت (Quant) آن را به عنوان اکوسیستمی که اکوسیستم اقتصاد دیجیتال آینده بر روی آن ساخته خواهد شد، معرفی می کند.

Overledger به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (معروف به MApps) را برای مشتریان خود بسازند. برای اینکه توسعه دهندگان بتوانند یک نقشه در شبکه بسازند، باید مقدار مشخصی توکن کوانت (Quant) (QNT) را نگه دارند.

گیلبرت وردین (Gilbert Verdian)، یکی از بنیان گذاران شبکه کوانت (Quant) ، زمانی که در بخش مراقبت های بهداشتی کار می کرد، ایده پروژه بلاک چین را داشت. وردین اهمیت قابلیت همکاری را در تضمین اینکه بیمارانی که در پلتفرم های مختلف ثبت نام کرده اند تحت پوشش قرار می گیرند، شناسایی کرد.

وردین دارای بیش از 20 سال تجربه صنعتی در ارتقاء امنیت، فناوری و استراتژی های تجاری مشاغل در سراسر جهان به منظور دستیابی به نتایج ملموس است.

چه چیزی کوانت (Quant) را منحصر به فرد می کند؟

از زمان معرفی بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده، نوآوران تقریباً در هر صنعت شناخته شده موارد استفاده ای پیدا کرده اند. با این حال، مشکل قابلیت همکاری یکپارچه بین این پروژه ها وجود داشته است. کوانت (Quant) ایجاد شد تا حلقه مفقوده بین بلاک چین های "متفاوت" باشد.

سیستم عامل کوانت (Quant) یعنی Overledger، طراحی شده است تا به عنوان دروازه ای برای هر پروژه مبتنی بر بلاک چین به منظور دسترسی به تمام بلاک چین های دیگر عمل کند. همچنین در اتصال یک برنامه به برنامه های کاربردی دیگر در اکوسیستم بلاک چین، مانند اتریوم، کار می کند.

کوانت (Quant) لایه‌های مختلفی را برای برنامه‌ها برای تعامل در سطوح مختلف ایجاد می‌کند و دارای لایه‌های مختلفی برای تراکنش‌ها، پیام‌رسانی، فیلتر کردن و سفارش‌دهی و اپلیکیشنی برای اشتراک‌گذاری و ارجاع پیام‌های یکسان مرتبط با سایر برنامه‌ها است.

اپ استور کوانت (Quant) توانایی خواندن و نظارت بر تراکنش ها در چندین دفتر کل را دارد. با استفاده از Overledger، توسعه‌دهندگان قراردادهای هوشمند را در طیف گسترده‌ای از زنجیره‌ها از جمله مواردی که از آنها پشتیبانی نمی‌کنند – مانند بیت‌کوین می‌نویسند. توسعه دهندگان همچنین می توانند از اپ استور برای ایجاد و انتشار برنامه های چند زنجیره ای (MApps) استفاده کنند.