Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
QTUMUSDT
0
0
0
QTUM
QTUMIRT
0
0
0
QTUM

مختصر از ارز کیوتوم (QTUM)

  • - ارز دیجیتال کیوتوم با نام شناخته شده ی Qtum و نماد اختصاری QTUM در رتبه 192# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز QTUM با قیمت 2.5544457500 تتر و معادل تومانی 156,952 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کیوتوم 105,201,108 میباشد.

کیوتوم چیست؟

قیمت لحظه ای کیوتوم: 2.55444 دلار

کیوتوم (Qtum) یک پلت فرم برنامه بلاک چین Proof of Stake (PoS) منبع باز است. فناوری هسته کیوتوم (Qtum) ترکیبی از هسته بیت کوین است، یک لایه انتزاعی حساب که امکان چندین ماشین مجازی از جمله ماشین مجازی اتریوم (EVM) و اجماع اثبات سهام با هدف مقابله با موارد استفاده در صنعت را فراهم می نماید. ساخت بر اساس مدل UTXO بیت کوین، پرداخت ساده است . پروتکل تأیید (SPV) به طور پیش فرض توسط پایگاه کد کیوتوم (Qtum) پشتیبانی می شود. در نتیجه، اکنون امکان اجرای قراردادهای هوشمند از کیف پول‌های لایت وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به راحتی بر روی هر دستگاه تلفن همراه نصب کرد و عصر برنامه‌های غیرمتمرکز تلفن همراه را منعکس می‌نماید . کیوتوم (Qtum) با قراردادهای موجود اتریوم و همچنین دروازه‌های بیت‌کوین سازگار است. حتی اگر سیستم به روز شده باشد، سازگاری با عقب را می توانید حفظ نمایید.

در پاسخ به مشکلات مختلف در فناوری بلاک چین و کاربردهای صنعتی، تیم توسعه زنجیره کیوتوم (Qtum) نیروهای توسعه جامعه را متحد نمود، فناوری زیربنایی را بررسی کرد و یک سری فناوری را از طریق "پروتکل انتقال ارزش" توسعه و پیاده‌سازی کرد.

ارتقا و سایر راه حل های نوآورانه برای ایجاد یک بلاک چین عمومی پایدار.

با ایجاد AAL (Account Abstraction Layer) مدل UTXO و اکوسیستم مدل حساب قرارداد هوشمند ادغام شدند و به طور موثر مشکل سازگاری ناکافی بین بلاک چین های مختلف را حل کردند.

تحقیق و توسعه نوآورانه ماشین مجازی کیوتوم (Qtum)x86 قابلیت توسعه برنامه نویسی را غنی تر کرد، سیستم عامل را از ماشین مجازی جدا کرد و توسعه قراردادهای هوشمند را به جریان اصلی سوق داد.

مکانیزم اجماع PoS (Proof-of-Stake) را با نودهایی راه‌اندازی کرد، با گره‌های PoS در سرتاسر جهان گسترش یافت و امکان همکاری مؤثر شبکه‌های همتا به همتای جهانی PoS را فراهم کرد.

اولین سیستم DGP (پروتکل حکومت غیرمتمرکز) را برای حاکمیت زنجیره ای برای حفظ عملکرد پایدار کل سیستم توسعه داد.