Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
QUICKUSDT
0
0
0
QUICK

مختصر از ارز کوییک سواپ (QUICK)

  • - ارز دیجیتال کوییک سواپ با نام شناخته شده ی QuickSwap و نماد اختصاری QUICK در رتبه 683# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز QUICK با قیمت 0.0419817700 تتر و معادل تومانی 2,512 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کوییک سواپ 716,355 میباشد.

کوییک سواپ چیست؟

قیمت لحظه ای کوییک سواپ: 0.0419817 دلار

کوییک سواپ (QuickSwap) یک صرافی غیرمتمرکز بدون مجوز (DEX) مبتنی بر اتریوم می باشد که توسط زیرساخت مقیاس‌پذیری لایه 2 شبکه Polygon ارائه می‌گردد. با استفاده از لایه 2 برای تراکنش ها، کاربران کوییک سواپ (QuickSwap) می توانند هر دارایی ERC20 را با سرعتی بسیار بالا با هزینه های گاز تقریباً صفر معامله نمایند.

کوییک سواپ (QuickSwap) با ترکیب یک ساختار حاکمیت متمرکز بر جامعه و یک مدل توزیع توکن منصفانه، به معامله‌گران قدرت می‌دهد و در عین حال موانع پرهزینه ورود به DEX را برای کاربران عمومی رمزارز حذف می‌کند.

استخراج نقدینگی و فرصت‌های کشاورزی بازده، انگیزه‌ای برای رشد اکوسیستم ارائه‌دهنده نقدینگی قوی خواهد بود. برای هر تراکنش در کوییک سواپ (QuickSwap) کارمزد معاملاتی 0.3٪ وجود خواهد داشت. کاربرانی که نقدینگی را به جفت‌های معاملاتی روی پلتفرم ارائه می‌کنند، واجد شرایط دریافت درصدی از کارمزد معاملاتی متناسب با سهام استخر نقدینگی خود می باشند. (0.25٪ به LPها، 0.04٪ به سهامداران کوییک (QUICK) تک دارایی و 0.01٪ به بنیاد کوییک سواپ (QuickSwap) پاداش تعلق می گیرد).

به عنوان یک پروتکل تحت حاکمیت جامعه، رشد بلندمدت یک اکوسیستم مشارکت‌کننده سالم و متعهد، از ابتدای راه‌اندازی، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین، توجه به این نکته مهم است که هیچ دور اولیه، دور خصوصی، پیش فروش و هیچ فروش عمومی (ICO/IDO/IEO) توکن کوییک (QUICK) وجود نداشت. 96.75 درصد از مجموع 1 میلیون عرضه توکن برای انجمن کوییک سواپ (QuickSwap) رزرو شده است.

دارندگان توکن کوییک (QUICK) مالکیت فرآیند حاکمیت کوییک سواپ (QuickSwap) را دارا خواهند بود. دارندگان می‌توانند پیشنهادهایی را برای تغییرات در پروتکل ارائه کنند و در مورد عواملی که بر کل جامعه تأثیر می‌گذارند، مانند نحوه توزیع وجوه توسط خزانه‌داری رأی دهند.