Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
RAYUSDT
0
0
0
RAY
RAYIRT
0
0
0
RAY

مختصر از ارز ریدیوم (RAY)

  • - ارز دیجیتال ریدیوم با نام شناخته شده ی Raydium و نماد اختصاری RAY در رتبه 142# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز RAY با قیمت 1.5482753400 تتر و معادل تومانی 96,921 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ریدیوم 262,923,361 میباشد.

ریدیوم چیست؟

قیمت لحظه ای ریدیوم: 1.54827 دلار

ریدیوم (Raydium) یک بازارساز خودکار (AMM) می باشد که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است که از دفتر سفارش مرکزی صرافی غیرمتمرکز Serum (DEX) استفاده می نماید تا معاملات سریع برق آسا، نقدینگی مشترک و ویژگی های جدید را برای کسب بازدهی فراهم نماید. پیش‌بینی می‌شود که رمز ریدیوم (Raydium) ابزار زیر را در خود نگهداری نماید:

 

1. سهامداری: دارندگان می‌توانند توکن‌های ریدیوم (Raydium) را برای ایجاد بازدهی اضافی که از کارمزدهای معاملاتی به دست می‌آیند، به اشتراک بگذارند.

 

2. پتانسیل به اشتراک گذاشتن ریدیوم (Raydium) برای ضرایب اضافی در بازده.

 

3.ریدیوم (Raydium) احتمالاً شامل یک مدل حکومتی محدود نیز می شود که به سهامداران ریدیوم (Raydium) اجازه می دهد تا در پیشنهادات و اصلاحات جامعه شرکت نمایند و رای دهند. سولانا به عنوان بلاک چین زیربنایی ریدیوم (Raydium) انتخاب گردید تا امکان انجام تراکنش های کم هزینه و با سرعت بالا را فراهم نماید. این یک بلاک چین با کارایی بالا و بدون مجوز مبتنی بر اثبات تاریخچه (PoH) است. ریدیوم (Raydium) در Project Serum که یک صرافی غیرمتمرکز است که از معاملات زنجیره ای غیرقابل اعتماد پشتیبانی می کند، ادغام خواهدگردید. علیرغم اینکه به صورت بومی در Solana پیاده سازی شده است، با اتریوم قابل همکاری خواهد بود. ریدیوم (Raydium) با ویژگی هایی مانند کتاب سفارش، ساخت نشانگر، مبادله سکه، کشاورزی، کشاورزی با پاداش دوگانه ایجاد گردید.