Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
RENIRT
0
0
0
REN
RENUSDT
0
0
0
REN

مختصر از ارز رن (REN)

  • - ارز دیجیتال رن با نام شناخته شده ی Ren و نماد اختصاری REN در رتبه 560# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز REN با قیمت 0.0468251800 تتر و معادل تومانی 2,881 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز رن 999,127,500 میباشد.

رن چیست؟

قیمت لحظه ای رن: 0.0468251 دلار

رن (REN)

 

یک پروتکل باز می باشد که به منظور فعال کردن انتقال بدون مجوز و خصوصی ارزش بین هر بلاک چین است. محصول اصلی رن (REN) ، RenVM ، بر ایجاد قابلیت همکاری به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) متمرکز می باشد. RenVM امکان محاسبات مخفی را روی چندین ورودی و چندین طرف فراهم می نماید. این یک شبکه (و یک SDK همراه) است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا عملکردهای زنجیره ای را به برنامه های DeFi خود بیاورند. RenVM به عنوان یک پلاگین برای امور مالی غیرمتمرکز عمل می کند و بنابراین، هر برنامه DeFi می تواند قابلیت های RenVM را در برنامه های کاربردی خود و قراردادهای هوشمند موجود بگنجاند.این ماشین مجازی در هزاران ماشینی که با هم کار می‌کنند تا آن را تامین کنند، به پهنای باند شبکه، قدرت محاسباتی و ظرفیت ذخیره‌سازی کمک می‌نمایند، تکثیر گردیده است. رمز رن (REN)

 

به عنوان یک پیوند برای اجرای Darknode استفاده می شود که شبکه sMPC (RenVM) را نیرو می بخشد. شبکه غیرمتمرکز Darknodes بدون مجوز است، اما برای جلوگیری از جعل تعداد زیادی از هویت‌ها، یک رفتار خوب، یک پیوند 100000 توکن رن (REN)

 

برای ثبت و اجرای Darknode لازم می باشد. این امر مانع از اجرای تعداد نامحدود Darknode توسط دشمنان مخرب می‌شود و شبکه را با دارک‌نودهای بد رفتار هجوم می‌آورد. این شبیه به روشی است که Proof of Work از کار محاسباتی برای محدود کردن تولید بلوک استفاده می نماید، یا روشی که Proof of Stake از نشانه‌های staked برای محدود کردن تولید بلوک استفاده می‌نماید. برای هر Darknode که کاربران ثبت نام می کنند، کاربران باید 100000 رن (REN)

 

دریافت کنند و آماده باشند تا آن را به یک قرارداد هوشمند اتریوم متصل نمایند. این اوراق پس از لغو ثبت Darknode بازگردانده خواهد شد. Darknodes (و کسانی که آنها را اجرا می کنند) برای مشارکت در شبکه (در BTC، ETH، ZEC، DAI و ERC-20)جوایزی دریافت می نمایند .