Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
RIFUSDT
0
0
0
RIF
RIFIRT
0
0
0
RIF
RSK Infrastructure Framework

مختصر از ارز آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF)

  • - ارز دیجیتال آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک با نام شناخته شده ی RSK Infrastructure Framework و نماد اختصاری RIF در رتبه 387# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز RIF با قیمت 0.0956343700 تتر و معادل تومانی 5,886 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک 1,000,000,000 میباشد.

آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک چیست؟

قیمت لحظه ای آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک: 0.0956343 دلار

آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) که بر روی RSK ساخته شده است، بلوک های ساختمانی را برای ایجاد یک اینترنت کاملاً غیرمتمرکز ایجاد می نماید که اقتصادهای اشتراک گذاری غیرمتمرکز را امکان پذیر می کند. خدمات آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) از طریق هویت، پرداخت‌ها، ذخیره‌سازی، ارتباطات، خدمات دروازه‌ها و بازار، ارزش افراد را توانمند می‌سازد و از آنها محافظت می‌نماید. تمام خدمات آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) برای تسهیل تعامل جامعه جهانی توسعه دهندگان و فناوری بلاک چین طراحی شده اند.

RIF Marketplace یک کاتالوگ دیجیتال با طیف گسترده ای از لیست های خدمات غیرمتمرکز ارائه می دهد که به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا خدمات خود را منتشر کنند و با کاربران به روشی ایمن و کارآمد تعامل داشته باشند:

1) سرویس نام: خرید/فروش دامنه های RNS از طریق بازار آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF).

2) ذخیره سازی: پیشنهاد/اجاره ذخیره سازی غیرمتمرکز از طریق بازار آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF).

3) اعلان‌ها: از طریق بازار آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) ، اعلان‌های بلاک چین بلادرنگ را پیشنهاد/اشتراک کنید.

Token آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) به هر دارنده توکن اجازه می دهد تا از خدماتی که با معماری آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) سازگار است استفاده نماید. ارزش رمز آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF): 1) هزینه های شبکه، 2) سهام. هدف آر اسکی اینفرا استراکچر فریمورک (RIF) این است که اقتصادهای به اشتراک گذاری غیرمتمرکز را قادر سازد تا به منظور توانمندسازی و محافظت از ارزش افراد شکوفا گردند.