Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
RLCIRT
0
0
0
RLC
RLCUSDT
0
0
0
RLC

مختصر از ارز آی اکزیس آر ال سی (RLC)

  • - ارز دیجیتال آی اکزیس آر ال سی با نام شناخته شده ی iExec RLC و نماد اختصاری RLC در رتبه 273# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز RLC با قیمت 2.1449160000 تتر و معادل تومانی 131,820 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آی اکزیس آر ال سی 72,382,548 میباشد.

آی اکزیس آر ال سی چیست؟

قیمت لحظه ای آی اکزیس آر ال سی: 2.14491 دلار

آی اکزیس آر ال سی (iExec) در حال ساخت آینده زیرساخت اینترنت با تمرکززدایی از بازار رایانش ابری می باشد . این اولین بازار محاسبات ابری مبتنی بر بلاک چین می باشد.

شبکه آی اکزیس آر ال سی (iExec) فروشندگان منابع ابری را با خریداران منابع ابری متصل می‌کند و اکوسیستمی از برنامه‌های غیرمتمرکز و مستقل و حفظ حریم خصوصی را تشویق می‌نماید. هدف این شبکه ارائه دسترسی مقیاس پذیر، ایمن و آسان به خدمات، مجموعه داده ها و منابع محاسباتی مورد نیاز شرکت ها است. فناوری آی اکزیس آر ال سی (iExec) به قراردادهای هوشمند اتریوم متکی می باشد و به یک زیرساخت ابر مجازی اجازه می دهد تا خدمات محاسباتی با کارایی بالا را بر اساس تقاضا ارائه دهد. آی اکزیس آر ال سی (iExec) برنامه‌هایی را که بر روی قراردادهای هوشمند اتریوم اجرا می‌شوند، تقویت می‌کند و به خدمات محاسباتی خارج از زنجیره و مجموعه داده‌ها بر حسب تقاضا اجازه می‌دهد. این امر توسط پروتکل اجماع iExec Proof-of-Contribution یا PoCo که محاسبات خارج از زنجیره را تأیید می کند، ممکن می شود.

آی اکزیس آر ال سی (iExec) بین 3 نوع مختلف ارائه دهنده منابع ابری تمایز قائل می شود:

1. ارائه دهندگان برنامه: توسعه دهندگان و ارائه دهندگان برنامه می توانند از برنامه ها،توابع یا الگوریتم های خود کسب درآمد نمایند.

2. ارائه دهندگان محاسبات: ارائه دهندگان محاسبات می توانند با پیوستن به شبکه آی اکزیس آر ال سی (iExec) و اجاره آنها، بهترین استفاده را از سرورهای خود ببرند.

3. ارائه دهندگان داده: ارائه دهندگان داده می توانند با استفاده از مجموعه داده کسب درآمد کنند و جریان های درآمد جدیدی را برای دارایی های خود باز نمایند. یک موجودیت واحد می تواند همه انواع ارائه دهندگان را به طور همزمان دارا باشد.