Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ROSEIRT
0
0
0
ROSE
ROSEUSDT
0
0
0
ROSE
Oasis Network

مختصر از ارز اوسیس نتورک (ROSE)

  • - ارز دیجیتال اوسیس نتورک با نام شناخته شده ی Oasis Network و نماد اختصاری ROSE در رتبه 120# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ROSE با قیمت 0.0868000700 تتر و معادل تومانی 5,242 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اوسیس نتورک 6,713,599,876 میباشد.

اوسیس نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای اوسیس نتورک: 0.0868000 دلار

شبکه Oasis یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز لایه 1 است که به گونه ای منحصر به فرد مقیاس پذیر، حریم خصوصی و همه کاره طراحی شده است. این شبکه دارای دو جزء اصلی معماری لایه اجماع و لایه ParaTime است.

لایه اجماع یک اجماع مقیاس پذیر، با توان بالا، ایمن و اثبات سهام است که توسط مجموعه ای غیرمتمرکز از گره های اعتبارسنجی اجرا می گردد .

لایه ParaTime میزبان بسیاری از زمان‌های اجرا موازی (ParaTimes) است که هر کدام یک محیط محاسباتی تکراری با حالت مشترک را نشان می‌دهند.

شبکه Oasis که برای نسل بعدی بلاک چین طراحی گردیده است، یک پلت فرم بلاک چین با قابلیت حفظ حریم خصوصی برای امور مالی باز و اقتصاد داده مسئولانه است. شبکه Oasis در ترکیب با توان عملیاتی بالا و معماری ایمن خود، می‌تواند DeFi خصوصی و مقیاس‌پذیر را تقویت کند، باز کردن امورد مالی  را متحول کند و آن را فراتر از معامله‌گران و پذیرندگان اولیه به بازار انبوه گسترش دهد. ویژگی‌های منحصر به فرد حریم خصوصی آن نه تنها می‌تواند DeFi را بازتعریف کند، بلکه نوع جدیدی از دارایی دیجیتال به نام Tokenized Data را نیز ایجاد می‌کند که می‌تواند به کاربران اجازه دهد کنترل داده‌هایی را که تولید می‌کنند در دست بگیرند و برای قرار دادن آن در برنامه‌ها پاداش دریافت کنند.

توکن بومی اوسیس نتورک (ROSE) یک توکن عرضه با سقف است. عرضه در گردش در زمان راه اندازی تقریباً 1.5 میلیارد توکن خواهد بود و سقف کل روی 10 میلیارد توکن ثابت است. توکن اوسیس نتورک (ROSE) برای کارمزد تراکنش، سهامداری و تفویض اختیار در لایه اجماع استفاده خواهد گردید.